اخبار مرتبط

حجت الاسلام روح الله فاطمی روز چهار شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه افزایش نزول نعمت های آسمانی ، دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین به همراه ائمه جمعه این استان آمادگی کامل را برای برطرف کردن بخشی از مشکلات مردم را دارد.
وی خاطرنشان کرد: تمام مساجد استان آمادگی کامل برای اسکان اضطراری در صورت بروز هر گونه پیش آمد طبیعی را دارند.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین خاطرنشان کرد: تا به امروز در استان قزوین مشکل جدی به وجود نیامده است ولی به هر ترتیب دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین آمادگی کامل را برای همکاری با ستاد مدیریت بحران را دارد.
وی افزود: مصلاها و مساجد جامع شهرهایی که در آن ها نماز جمعه برگزار می شود در صورت تجهیز مکان مناسبی برای اسکان اضطراری سیل زدگان و مسافران در راه مانده است.
وی گفت: از ائمه جمعه استان قزوین و ستادهای نماز جمعه هم درخواست کرده ایم که این هفته در حاشیه نماز جمعه ، آموزش های لازم را در مواقع بروز سیل به مردم دهند تا بدین وسیله بتوانیم از آسیب ها و تلفات جانی و مالی جلوگیری کنیم.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین تصریح کرد: از ستادهای نماز جمعه استان قزوین هم درخواست می شود که کمک های مردمی برای مناطق سیل زده جمع آوری و با توجه به هماهنگی های انجام شده به این مناطق ارسال شود.
6104/6012
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.