به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت در بخشی از حکم رضا رحمانی، چنین آمده است: مقتضی است بر اساس وظایف و تکالیف ابلاغی نسبت به برنامه ریزی و طراحی شیوه های روزآمد، بهره گیری از توان علمی و تخصصی نیروی انسانی و سازماندهی امکانات و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف سازمانی اقدام کنید .
وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت تاکید کرده است : ایجاد تحرک و پویایی در نهادهای صنعتی ، معدنی و تجاری از طریق ارتقای دانش فنی ، تعامل و همکاری مناسب با تشکل های تخصصی غیر دولتی و مردم نهاد ، شناسایی و ساماندهی واحدها و طرح های صنعتی، معدنی و تجاری منطقه، ارتقای نظام مهندسی صنعت و معدن برای تولید صادرات محور با هدف افزایش توان ارز آوری مورد تاکید است .
در ادامه این حکم آمده است : بدیهی است هماهنگی و تعامل مناسب با دستگاه های حاکمیتی و اجرایی، هماهنگ سازی و تقویت تشکل های تخصصی غیر دولتی ،‌بهره گیری از ظرفیت ها و نظارت موثر بر فعالیتهای اقتصادی ،‌دستیابی به اهداف تعیین شده را بیش از پیش محقق خواهد ساخت .
رحمانی در این حکم تاکید کرد: انتظار دارم با تکیه بر اصول قانون مداری، ‌اعتدال گرایی و منشور اخلاقی، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیم اصولی و به هنگام برای ایفای وظایف اقدام کنید .
پیش از این علی پرزحمت در این سمت مشغول ایفای وظیفه بود.
استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی و 15 شهرک و ناحیه صنعتی دارد.
6101
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.