اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار مهدی محمودی روز پنجشنبه در نشست خبری با موضوع تمهیدات پلیس در ایام پایانی سال افزود: برداشت از حساب های بانکی، مزاحمت، کلاهبرداری و نشر اکاذیب را اهم جرائمی است که پلیس فتا با آن مقابله می کند.
این مسئول ارشد انتظامی گفت: 280 درصد جرائم سایبری در استان کشف شده و آمارها نشان می دهد جرائم سایبری 180 درصد افزایش داشته است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه در سال جاری، 280 میلیون تردد خودرو در مسیرهای مواصلاتی استان ثبت شد،اضافه کرد: کاهش هشت درصدی تلفات جاده ای از دیگر اقدامات پلیس در سال جاری بوده که استمرار این مهم در سال 98 تنها با همکاری نهادهای اجتماعی و مردم میسر خواهد بود.
سردار محمودی به اجرای رزمایش پلیس در 25 اسفند اشاره کرد و گفت: از این تاریخ به بعد نیروهای پلیس راه و راهور تا 17 فروردین در آماده باش کامل خواهند بود.
وی اظهار داشت: نیروی انتظامی قزوین همچنین در چهارشنبه آخر سال تدابیر لازم را برای حفظ آرامش و امنیت شهروندان اندیشیده است و افراد باید در این روز از اقداماتی که آسایش مردم را بهم می زند، پرهیز کنند.
این مسئول انتظامی شعار پلیس در سال جاری را ' نشاط بهاری، نظم و قانون مندی ' عنوان کرد و از شهروندان خواست تا مسائل امنیتی و انتظامی را رعایت کنند.
سردار محمودی مبارزه با قاچاق کالا، ارز و ‌سوخت، مواد مخدر و برخورد قاطعانه با قاچاقچیان را از اولویت های پلیس در سال آینده اعلام کرد.
وی همچنین گفت: هماهنگی با دستگاه های قضائی در حوزه پیشگیری از مسائل امنیتی،انتظامی و اجتماعی از دیگر اولویت های پلیس به شمار می رود.
فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب هفت توصیه مهم را برای ورود به چهل سالگی دوم ابلاغ کردند و پلیس نیز برای اجرای دقیق و صحیح آن به همراه دیگر نهادها و اقشار جامعه اهتمام خواهد داشت.
9925*3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.