اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری انتقال خون استان قزوین، محمدحسین برادران روز چهارشنبه با اشاره به اهمیت اهدای خون افزود: مهمترین و اصلی‌ترین وظیفه انتقال خون تهیه و تامین ماده حیاتی خون سالم و فرآورده‌های آن است.
وی افزود: با توجه به نیاز روزافزون به خون و فرآورده‌های خونی به علت بیماری‌ها، تصادفات، سرطان‌ها، بلایای طبیعی و اعمال جراحی احتیاج به خون امری مستمر و دائمی است.
مدیرکل انتقال خون استان قزوین تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز و افزایش تردد در سطح جاده‌های استان ضروری است که مردم به صورت مستمر برای اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کنند.
وی عنوان کرد: پویش عیدانه اهدای خون با شعار سرخی تو از من و با هشتک اهدای خون-یک کار خیر با هدف نجات انسان‌ها برای ایام نوروز راه‌اندازی شده است.
برادران بیان کرد: از هم استانی‌های عزیز دعوت می‌شود که در این ایام جهت کمک به بیماران نیازمند به خون در مراکز اهدای خون استان حضور یابند.
وی در ادامه با اشاره به ایام و ساعات پذیرش اهداکنندگان در اداره‌کل انتقال خون استان در ایام نوروز 98 گفت: مرکز انتقال خون قزوین در شیفت صبح از ساعت هشت تا 13 و شیفت بعد از ظهر از ساعت 16 تا 20 در روزهای سه تا هشت،10 ، 11 و 15 فروردین فعال است.
مدیرکل انتقال خون استان قزوین در پایان گفت: مرکز تاکستان نیز از ساعت هشت تا 13 در روزهای پنج تا هشت فروردین و روزهای 10 ، 11 و 15 فروردین پذیرای اهداکنندگان خون است.
6101
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.