به گزارش ایرنا، مریم نخستین روز شنبه در مراسم افتتاح 14 طرح شهرداری محمدیه که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، تاکید کرد: شهروندان این شهر با درک فعالیت های عمرانی انجام شده و اعتماد به حوزه مدیریت شهری همکاری های بسیار خوبی در بخش پرداخت عوارض با شهرداری داشته اند و تاکنون 35 میلیارد و 600 میلیون ریال در این زمینه پرداخت کرده اند.
شهردار محمدیه با بیان اینکه همین موضوع بدون شک وظایف مسئولان را در ادامه راه و انجام طرح های مورد نظر سنگین تر خواهد کرد، یادآور شد: براساس وعده های داده شده، در طول سال و در هر فصل شهروندان محمدیه و مهرگان شاهد بهره برداری یا آغاز عملیات اجرایی طرح های مختلفی خواهند بود که قطعا نقش موثری در عمران و آبادانی شهر ایفا خواهد کرد.
این مدیر شهری تصریح کرد: خوشبختانه نگاه مسئولان دستگاه های اجرایی استان به این منطقه پرجمعیت شهری امیدوار کننده است و همین مساله باعث شده تا مسئولان شهر محمدیه برای تحقق اهداف مورد نظر در کوتاه مدت و بلند مدت با جدیت بیشتری گام بردارند.

**مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان محمدیه صادر شده است
رییس شورای اسلامی شهر محمدیه نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: با پیگیری های به عمل آمده از سوی استانداری و نمایندگان استان، مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان این شهر صادر شده است.
علی کاظمی ادامه داد: شورای اسلامی و شهرداری محمدیه به دور از هر نوع اختلاف نظر و در کمال آرامش در صدد ایجاد رفاه و محیطی شاد برای شهروندان این منطقه هستند و در راستای انجام وظایف محول شده نیز موفق عمل کرده اند.
وی اضافه کرد: برای احداث طرح های عمرانی سعی شده تا همه مناطق شهری محمدیه و مهرگان به طور یکسان دیده شوند و افتتاح طرح های مجموعه مدیریت شهرداری نیز بیانگر این موضوع است.
این مسئول با اشاره به جمعیت 250 هزار نفری شهر محمدیه و مهرگان، افزود: تلاش های زیادی طی سال های اخیر در خصوص شهرستان شدن این بخش شده است که امیدواریم در سال آینده این موضوع مورد توجه مسئولان عالی و به خصوص نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.
در مراسم افتتاح و کلنگ زنی 14 طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی و گردشگری شهر محمدیه با 71 میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار استاندار، فرماندار البرز، نمایندگان مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند.
شهر محمدیه از توابع شهرستان البرز در 15 کیلومتری شرق قزوین قرار دارد.
8054* 6101
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.