اخبار مرتبط

رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» شهرستان آبیک گفت: حدود 320 پایگاه ثابت و سیار پذیرای مردم شهرستان آبیک در جشن نیکوکاری است.

دوست علی حیدری در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: برای برگزاری جشن نیکوکاری با شعار «عید برای همه» حدود 320 پایگاه ثابت و سیار پیش‌بینی شده که از این تعداد، 314 پایگاه ثابت و 6 پایگاه سیار است.

وی افزود: برای جشن نیکوکاری و تامین سبد کالای مددجویان و نیازمندان شهرستان آبیک تاکنون چهار میلیارد و 500 میلیون ریال از محل کمک‌های خیران، حامیان طرح اکرام و صاحبان کشت و صنعت شرکت‌های شهرستان آبیک درآمدزایی شده که برآورد می‌شود تا آخر اسفند ماه به 12 میلیارد ریال برسد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی «ره» شهرستان آبیک ادامه داد: کمک‌های مردم شهرستان آبیک در حدود 320 پایگاه ثابت و سیار برای جشن نیکوکاری طی انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در مساجد، مدارس، پایگاه‌های بسیج و کمیته امداد جمع‌آوری می‌شود.

حیدری افزود: چند جشن گلریزان ویژه جشن نیکوکاری برای تهیه سبد کالای مددجویان و نیازمندان شهرستان آبیک در شهرهای آبیک، خاکعلی و روستاهای قشلاق، زیاران، حاج تپه و مورآباد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای حدود یک هزار و 900 خانوار مددجوی زیر پوشش و قشرهای نیازمند شهرستان آبیک پیش‌بینی شده سبد کالا اعطا شود که هرگونه کمک اعم از نقدی و جنسی از سوی مردم در پایگاه‌های ثابت و سیار جشن نیکوکاری پذیرفته می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: مردم می‌توانند  یا کمک‌های خود به کمیته امداد شهرستان آبیک را تحویل نماینده کمیته امداد داده و رسید دریافت کنند و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری کد الکترونیکی #0283*8877* کمک‌های خود را در خصوص جشن نیکوکاری واریز کنند.

حیدری خاطرنشان کرد: مردم شهرستان آبیک می‌توانند کمک‌های خود را با شماره کارت به نام کمیته امداد آبیک نزد بانک کشاورزی 6037707000070379 واریز کنند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.