به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین، سعید جهانگیری روز سه شنبه افزود: ارائه آموزش های مختلف در سنین کودکی اثرگذارتر از هر زمان دیگری است بنابراین سعی کنیم بسیاری از موضوعات مهم و مهارت ها در سن پایین به کودکان آموزش داده شود.
وی اظهار داشت: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین به منظور ارائه آموزش فرهنگ و قوانین ترافیکی به کودکان امروز که شهروندان آینده این شهر هستند، پارک آموزش ترافیک را با مشارکت بخش خصوصی راه اندازی کرده است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در این پارک آموزشی سعی شده معابر و تجهیزات ترافیکی شبیه سازی شود تا کودکان با قرار گرفتن در این فضا بتوانند قوانین ترافیکی را به بهترین شکل ممکن فرا گیرند.
جهانگیری گفت: قوانین و مقررات ترافیکی از قبیل نحوه عبور از عرض معابر، استفاده از پل های هوایی عابرپیاده، توجه به چراغ راهنمایی، دوچرخه سواری ایمن و چراغ راهنمای دوچرخه در پارک آموزش ترافیک برای دانش آموزان ارائه می شود و با توجه به نظرسنجی های صورت گرفته حضور نونهالان در این فضا تأثیر زیادی در فراگیری قوانین ترافیکی توسط این قشر داشته است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین یادآور شد: مدیران مدارس می توانند برای بازدید دانش آموزان از پارک آموزش ترافیک با این مرکز ارتباط برقرار کرده و هماهنگی های لازم را برای حضور دانش آموزان در این پارک انجام دهند.
3013
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.