اخبار مرتبط

در این مطلب به نقل از مدیرکل کمیته امداد قزوین آمده است: از ابتدای سال جاری تاکنون به دلیل مشکلات اقتصادی که به وجود آمد، هشت هزار خانوار به جمعیت تحت حمایت کمیته امداد استان اضافه شده‌اند.
مجید مومنی در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد برگزار شد، اظهار کرد: استان با یک میلیون و 275 هزار نفر جمعیت، 28 هزار و 396 خانوار تحت حمایت کمیته امداد دارد که 53 درصد خانوارها روستایی و 47 درصد ساکن شهرها هستند که در این بین، سرپرست 14 هزار و 972 خانوار خانم بوده و مابقی سرپرست خانوار آقا هستند و 507 خانوار زندانی هم تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.
وی شرایط موجود را جنگ ترکیبی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دانست و افزود: در ابتدای سال جاری 20 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان بودند، اما به علت مشکلات اقتصادی که به وجود آمد تعداد هشت هزار خانوار جدید به جمعیت تحت حمایت کمیته امداد اضافه شد.
همچنین در این شماره از ولایت مسئول بسیج دانشجویی قزوین از اعزام دانشجویان قزوینی به مناطق محروم در ایام نوروز خبر داده است.
این روزنامه در مطلب دیگری سخنان دادستان قزوین در انتقاد به نحوه توزیع کالاهای اساسی و صف های طولانی مردم را منتشر کرده و به نقل از قاسمی نوشته است تشکیل صف برای دریافت کالاهای اساسی بیانگر مدیریت غلط مسئولان در توزیع مناسب کالاهاست و این روند باید با کمک مردم اصلاح شود.
پرداخت عوارض در آزاد راه قزوین رشت الکترونیکی می شود به نقل از وزیر راه و شهرسازی، توزیع 350 هزار اصله نهال در هفته درختکاری و سخنان کارشناسان ورزشی با تیتر استعدادیابی مدرن نیاز ورزش قزوین است از دیگر عنوان های این شماره روزنامه ولایت هستند.
روزنامه ولایت به مدیرمسئولی سید عبدالعظیم موسوی و سردبیری محمد حسن سلیمانی در قزوین منتشر می شود.
7388/6012
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.