اخبار مرتبط

علیرضا خزائلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بناها شامل مکان های پربازدید تاریخی استان هستند که علاوه بر استقرار راهنمایان گردشگری، در آنها شاهد اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری و نمایشگاهی خواهیم بود.
وی اظهار داشت: تمرکز و محور گردشگری نوروزی شهر قزوین در ایام نوروز شامل مسجد جامع عتیق، دولتخانه صفوی و سرای سعدالسلطنه است.
این مسئول با بیان اینکه در ایام یاد شده موزه های قزوین نیز در ساعات صبح و بعدازظهر پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران خواهند بود، گفت: نوروز 98 در کنار برخی اماکن تاریخی و همچنین مبادی ورودی استان قزوین نیز نمایشگاه های سوغات و صنایع دستی برپا خواهد شد.
خزائلی گفت: در ایام نوروز با کمک آموزش و پرورش علاوه بر هتل ها و میهمان پذیرها، ظرفیت اقامتی قابل توجهی برای اقامت مسافران نوروزی در قزوین و دیگر شهرهای استان در نظرگرفته شده است.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: با همکاری فرمانداری ها و شهرداری ها برنامه های فرهنگی و هنری مفصلی در ایام نوروز در شهرهای مختلف استان برگزار خواهد شد.
این مسئول گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و کاهش مسافرت های خارجی و نزدیکی قزوین به تهران، پیش بینی می کنیم امسال گردشگران بیشتری نسبت به سال های گذشته در نوروز به قزوین سفر کنند.
3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.