اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، افتتاح سالن ورزشی معلولان الوند در زمینی به مساحت 960 متر مربع با 20 میلیارد ریال اعتبار، افتتاح کارگاه آموزشی گاز در مجموعه فنی و حرفه ای شهر الوند با پنج میلیارد ریال و اهدای 40 سری جهیزیه از جمله طرح های افتتاح شده در سفر یکروزه استاندار قزوین به شهرستان البرز بود.
استاندار قزوین در حاشیه اهدای 40 سری جهیزیه به نیازمندان در این شهرستان گفت: آثار و برکات سنت حسنه وقف تا ابد در جامعه برجای خواهد ماند.
عبدالمحمد زاهدی افزود: صدقه امری جاری از سوی واقفان برای نیازمندان است و خیر بسیاری نیز برای وقف کننده به همراه خواهد داشت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان نیز در این مراسم اظهار داشت: در حال حاضر 814 نوع نیت خیر در کشور داریم که 75 نوع آن در استان قزوین اجرا می شود.
حجت الاسلام مجیدی تصریح کرد: یکی از موقوفات این استان به نام حاج محمدحسین خزانه در الوند است که خدمات بسیار ارزشمندی را در طول سال ارایه می دهد.
به گفته وی، ارایه 2 هزار دست لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت، یک هزار و 500 بسته حمایتی به خانوارهای مستمند و تهیه 60 کاروان جهیزیه به ارزش 660 میلیون ریال در سال جاری از جمله کمک های صورت گرفته از سوی موقوفه یاد شده هستند.
8054* 6101
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.