اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین ارزانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مدیران کل استان در مسجد حضرت رقیه (س) روستای پیر یوسفیان برگزار شد.
در این مراسم در بخش عکس موبایلی عصمت نوری، زهرا متولی الموتی و محمدحسن میرزایی و در بخش عکس حرفه ای شیرین برزگر، پیمان ملایی و ابوالفضل پورترابی اول تا سوم شدند.
در جشنواره همیاران فرهنگ و هنر روستا در بخش اقتصاد روستا و کارآفرینی نرگس ابراهیم خانی به رتبه نخست،در بخش هنرهای تجسمی و خوشنویسی شکسته نستعلیق زهرا مرادی زیارانی و مریم رمضانی به مقام های اول و دوم و در مینیاتور معصومه بابایی به رتبه دوم دست یافتند.
همچنین در نقاشی رقیه صابری آذر ، آوا صباغ و فاطمه حسین پور عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.
در بخش نویسندگی حوزه ادبیات محمدابراهیم پاکروان به عنوان دوم، در تراش شیشه علی اسماعیلی، در پته دوزی سمانه فیض شمس، در تابلو فرش ندا خلج، در کیف دوزی ساره سلیمانی، در سرمه دوزی مریم فتاحی،در آهنگری محمد جواد صفری و در قلمزنی نیز محدثه شیرمحمدی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.
در ادامه مراسم همچنین از محسن آقالر و رامین احمدی به عنوان اعضای تیم اجرایی و مهران مافی بردبار، حدیثه باقری، عرفان دادخواه و مهری رحیم زاده به عنوان داور تجلیل به عمل آمد.
8054* 6101
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.