اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز یکشنبه در نشست با اعضای هیات مدیره و مدیر بخش خاورمیانه و هندوستان شرکت هنکل آلمان افزود: قزوین در جذب سرمایه گذاری خارجی جایگاه ویژه و مطلوبی در سطح کشور دارد و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از شرکت های اروپایی که وارد صنعت ایران شده اند در این استان نیز اقدام به سرمایه گذاری کرده اند.
این مسئول گفت: کشورهای خارجی در قزوین تاکنون بیش از یک و نیم میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده اند که با توجه به شرایط تحریمی این میزان نشان دهنده امنیت بالای سرمایه گذاران در ایران است.
وی اظهار داشت: حمایت از سرمایه گذاری خارجی یکی از اولویت های اصلی دولت و همچنین مدیریت ارشد استان قزوین است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: با توجه به اعمال تحریم های ظالمانه علیه ایران روند برخی از کارهای اداری مربوط به صنایع با مشکلاتی مواجه شده است که امیدواریم قبل از سال نو تمام آنها رفع شده و همه واحد های صنعتی ما مثل سابق به کار خود ادامه دهند.
حبیبی با اشاره به تفویض اختیار قبول یا رد ثبت سفارش کالا از وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان ها، خاطر نشان کرد: فرایند ثبت سفارش کالا در قزوین با سرعت بالایی در حال انجام شدن است و به هیچ عنوان خللی در این رابطه برای این فرایند از سوی دستگاه ها قابل قبول نیست.
وی خاطرنشان کرد: با هدف حمایت از تولید داخلی اولویت دولت و مدیران ارشد استانی ثبت سفارش مواد اولیه است اما در موارد خاص که محصول نهایی را در کشور تولید نمی شود می توان برای سفارش آن اقدام کرد.
6104*3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.