اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 40 هزار طرح عمرانی روز شنبه همزمان با سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس با رمز یا فاطمه الزهرا (س) برگزار شد.
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان در حاشیه آغاز عملیات اجرایی یک هزار و 247 طرح در عرصه های مختلف در قزوین اظهار داشت: این اقدام بزرگ و اثربخش در کشور و استان با همکاری و هم افزایی 16 دستگاه اجرایی آغاز شده و امیدواریم تا نیمه نخست سال آینده شاهد بهره برداری از این طرح ها باشیم.
سردار محمد شاهرخی تاکید کرد: تلاش کرده ایم تا طرح های لازم و نیازمند مردم از جمله مسکن و یا کارگاه های مولد اشتغال در اولویت پروژه های یاد شده قرار گیرند.
وی با اشاره به طرح جهاد روشنایی، افزود: در این طرح روستاییان با تولید حداقل پنج کیلوولت برق خورشیدی و فروش آن به وزارت نیرو می توانند برای خود زمینه اشتغال پایدار را فراهم کنند.
شاهرخی به برگزاری کنگره سه هزار شهید استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: این اقدام بزرگ فرهنگی بسیار اثر بخش نیز در سایه همکاری و تلاش تمامی دستگاه های اجرایی استان حاصل شد و امیدواریم در سایه همین مجاهدت و همدلی موجود در استان ، سال آینده نیز شاهد بهره برداری از این طرح ها باشیم.
این مسئول نظامی با اشاره به وظیفه سپاه در امر تسهیل گری این طرح ها، تصریح کرد: امروز علی رغم همه تنگناهای اقتصادی موجود، می توان با استفاده از ظرفیت و توانمندی های دستگاه ها و کمک مردم و خیران در اجرای طرح ها شتاب بیشتری ایجاد کرد تا ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی از منافع آنها سریعتر بهره مند شوند.
6101*8054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.