اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمد درافشانی روز دوشنبه در دیدار با رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین افزود: تاثیرگذاری خبرنگاران و رسانه ها در معرفی قزوین و جذب گردشگران به ویژه در ایام نوروز و هفته فرهنگی قزوین بیشتر نمود می یابد.
وی با بیان اینکه شهرداری ها طیف متنوعی از خدمات را به شهروندان ارایه می دهند، اضافه کرد: اگر مسئولان این دستگاه گاهی در ایفای بخشی از وظایف خود کوتاهی کنند رسانه ها به عنوان پل ارتباطی بین مدیریت شهری و شهروندان می توانند برای حل مشکل و کم کردن فاصله ایجاد شده اقدام کنند.
درافشانی ادامه داد: فرهنگ سازی عمومی و آموزش شهروندی نیز یکی از زمینه هایی است که رسانه ها می توانند برای کمک به مدیریت شهری و شهروندان موثر واقع شوند.
درافشانی گفت: موضوع فرهنگ سازی عمومی توسط شورای پنجم و شهردار فعلی بسیار مورد تاکید است و باید با استفاده از ظرفیت رسانه ها گام های بلندی در این زمینه برداشته شود.
وی افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین برنامه های مختلفی را در طول سال اجرا می کند که در تمام آنها محله محوری و توزیع متوازن فعالیت ها به ویژه در مناطق منفصل شهری در دستور کار قرار دارد.

***ایرنا بازوی ارتباطی مدیران و مردم است
رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین نیز در این نشست گفت: خبرگزاری ایرنا همواره تلاش می کند بدون جانبداری و کاملا منصفانه به عنوان بازوی ارتباطی بین مدیران و مردم عمل کرده و برای ارتقای بیشتر فرهنگ شهروندی تلاش کند.
علی حیدر شاه حسینی افزود: این خبرگزاری آنچنان که تاکنون ثابت کرده، آمادگی دارد ضمن تعامل تنگاتنگ با مجموعه مدیریت شهری، خدمات شهرداری قزوین را به شهروندان معرفی کند.
وی با اشاره به ظرفیت های بسیار بالای قزوین در جذب گردشگر،افزود: خوشبختانه مدیریت شهری قزوین به طور شایسته ای از این ظرفیت استفاده کرده و جا دارد با تلاش بیشتر ظرفیت های گردشگری و اقتصادی قزوین را به هموطنان و حتی در سطحی فراملی معرفی کرد.
شاه حسینی افزود: برنامه های متنوع نوروز 97 و همچنین هفته فرهنگی قزوین در شهریورماه، خود مثال برجسته و روشنی از خدمات مدیریت شهری قزوین به ویژه سازمان فرهنگی ورزشی است که اتفاقا مورد استقبال بسیاری از مردم ایران قرار گرفت.
7388* 6101
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.