اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، سرهنگ کوروش عزیزی روز پنجشنبه افزود:
عوامل گشت پاسگاه حسین آباد'شهرستان تاکستان حین گشت زنی به یک موتورسیکلت که حامل سلاح شکاری مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی اظهار داشت: در بررسی ماموران مشخص شد که وی فاقد مجوز حمل سلاح بوده ودر بازرسی از کوله پشتی وی پنج طوق پرنده کبک که توسط وی شکار شده بود، کشف شد.
سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان اضافه کرد: ماموران پاسگاه حسین اباد پس از کسب دستور مقام قضایی در بازرسی از منزل این شکارچی چهار عدد سلاح شکاری غیر مجاز ، 36 عدد فشنگ اسلحه سکاری و پنج دستگاه موتور سیکلت سرقتی و یک عدد تنه ی موتور سیکلت کشف شد.
سرهنگ عزیزی تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شد.

**رد رشوه 10 میلیون ریالی مامور وظیفه شناس پلیس راه قزوین
در خبری دیگر به نقل از مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی قزوین، رئیس بازرسی نیروی انتظامی استان قزوین از رد رشوه 10میلیون ریالی مامور پلیس راه قزوین- کرج خبر داد.
سرهنگ رضا رضایی در این خصوص گفت: مامور پلیس راه قزوین – کرج حین کنترل خودروهای عبوری در آزاد راه 'قزوین- کرج' یک دستگاه سواری 'هیوندا ' را به علت داشتن سرعت غیر مجاز دستور ایست داده و خودرو را متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: ماموران در بررسی از مدارک راننده و استعلام از وضعیت خودرو از سامانه اجرائیات مشخص شد خودرو دارای خلافی بیش از 15 میلیون ریال و دارای دستور توقیف است.
رئیس بازرسی نیروی انتظامی استان قزوین در ادامه گفت: حین انتقال خودرو به پارکینگ راننده خودرو برای چشم پوشی از تخلفات و جلوگیری از توقیف خودرو اقدام به پرداخت رشوه به مبلغ 10 میلیون ریال کرده و مامور وظیفه شناس پلیس راه، با صحت عمل و حفظ عزت نفس و کرامت انسانی ، رشوه پیشنهادی رد و موضوع صورتجلسه شد.
سرهنگ رضایی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی ارجاع شد، تصریح کرد: شهروندان می توانند هرگونه انتقاد، پیشنهاد و تقدیر در خصوص عملکرد پلیس استان قزوین را با مرکز نظارت همگانی (197) در میان بگذارند.
3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.