اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالمحمد زاهدی عصر شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان قزوین، تاکید کرد: ماده 27 قانون بودجه از سوی قانونگذار نیز برای حل چنین مشکلات مالی در نظر گرفته تا از طریق در‌آمد حاصل از تغییر کاربری ها، آن را صرف توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و نیز تکمیل طرح های نیمه تمام دولتی کنند.
وی همچنین بر استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس تاکید کرد و یادآور شد: طی سال های گذشته متاسفانه شاهد حوادث بسیار تلخ و ناگواری در این رابطه بودیم که برخی از آنها نیز مورد سوء استفاده های سیاسی قرار گرفت.
زاهدی ادامه داد: حتی یک مورد حادثه ناشی از بخاری های غیر استاندارد برای دولت هزینه بزرگی به همراه دارد و به طور حتم باید استاندارد سازی گرمایش کلاس های دزس به طور جدی در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز در این نشست ضمن اشاره به اجرای طرح نماد با موضوع مراقبت اجتماعی دانش آموزان، نسبت به تامین مشاوران و مداخلات روان شناسی بالینی برای انجام این مساله اعلام آمادگی کرد.
دکتر منوچهر مهرام در ادامه با اشاره به آمارهای اقدام به خودکشی در استان، افزود: در بررسی های انجام شده، شایع ترین علت خودکشی مربوط به اختلاف های خانوادگی و بیشترین زمان اقدام به این کار نیز در ساعات 20 تا 24 گزارش شده است.
وی در پایان تاکید کرد: بیشتر خودکشی های ثبت شده نیز با مصرف مواد سمی و دارویی انجام شده است.
7388/8054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.