اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز شنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین افزود: از آنجا که تقویت تولید اشتغال زایی برای جوانان و رشد اقتصادی مناطق مختلف را بدنبال دارد، مدیران ذیربط باید تلاش های خود در این حوزه را دوچندان کنند.
وی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در بخش تولید، گفت: باید ضمن ایجاد شرایط آسان در زمینه جذب سرمایه گذار، اهلیت افراد مورد بررسی دقیق قرار بگیرد تا طرح های اقصادی نیمه کاره رها نشوند و در زمان پیش بینی شده به ثمر لازم برسند..
استاندار قزوین خاطر نشان کرد: فلسفه وجودی ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید حل مشکلات تولید کنندگان در شرایط سخت و دشوار است چراکه در شرایط عادی تولید کننده با مراجعه به سازمان ها و نهادهای زیربط به حل مسایل خود خواهد پرداخت و نیازی به طرح موضوع در چنین ستادهایی نیست.
وی با بیان اینکه باید تولیدکنندگان واقعی را از برخی افراد که دنبال مسایل حاشیه ای هستند تشخیص دهیم، افزود: در این شرایط حساس باید بیش از پیش مراقب سوء استفاده برخی از افراد که در لباس تولید کننده ظاهر میشوند و قصدی جز ضربه زدن به تولید و اشتغال کشور و نوعی کلاهبرداری اقتصادی را ندارند باشیم تا ماهیت کمک به تولیدکنندگان توسط دولت زیر سوال نرود.
زاهدی افزود: باید تمام جدول های ارایه شده در ستاد تسهیلات و رفع موانع تولید به صورت هفتگی به دبیرخانه ستاد ارسال شود تا دستگاه های کم کار مشخص و با دستگاه ها و بانک های متخلف برخورد شود.
استاندار قزوین همچنین گفت: برای تایید انصراف متقاضیان بخش صنعت از دریافت تسهیلات بایدبا حضور نماینده دستگاه های مربوطه شامل بانک های عامل، دستگاه معرفی کننده و شخص متقاضی صورت جلسه ای تنظیم شده و به دبیرخانه ستاد ارائه شود تا انصراف مورد قبول واقع شود.
6104*3013
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.