به گزارش ایرنا، سردار خسرو عروج روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای مدافعان حریم اهل بیت (ع) و یادبود شهید مدافع حرم سید سجاد خلیلی که در مسجد ولیعصر(عج) شهر آبیک برگزار شد، افزود: اگر در مسیر شهدای والامقام همچون این شهید مدافع حرم حرکت کنیم نه تنها زمین نخواهیم خورد بلکه همواره هدایت،حمایت و پشتیبانی آنها همراه ما خواهد بود.
وی اضافه کرد: شهدا همواره به همراهی با امام و ولی امر مسلمین تاکید ویژه ای داشته اند آنچنانکه این موضوع در وصیت نامه 18 هزار شهید کشور انعکاس یافته است.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: انقلاب حسینی ما ریشه در انقلاب سال 61 هجری قمری امام حسین (ع) دارد و برای حفظ یاد و نام امام حسین (ع) دست‌ها و پاها قطع شده است.
این مقام ارشد نظامی افزود: خدای متعال زیر وعده خون شهدا را امضا کرده است و کسی که بر سفره نظام اسلامی و شهدا نشسته باشد هیچگاه به این مردم و ملت خیانت نخواهد کرد.
وی با اشاره به ویژگی های شاخص شهدا گفت: ارتباط با امام زمان(عج)، پرهیز از دروغ، ولایت پذیری، توجه به نماز اول وقت و ارتباط ویژه با خداوند متعال از جمله ویژگی های شهدا بود که باید مورد توجه تمامی مردم و مسئولان فعلی قرار گیرد.
عروج با اشاره به شرایط اقتصادی که دشمن برای ملت انقلابی و ایران اسلامی به وجود آورده است خاطرنشان کرد: قطعا ایران اسلامی با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری از این طوفان های سهمگین و عجیب و غریب عبور خواهد کرد و نقشه های دشمنان مثل گذشته نقش بر آب خواهد شد.
شهرستان آبیک با مرکزیت شهری به همین نام در 55 کیلومتری شرق قزوین قرار دارد.
6101
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.