اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی روز یکشنبه در حاشه سومین مرحله توزیع کالاهای احتکار شده در استان، به خبرنگاران گفت: در رابطه با اخلال در شبکه توزیع کالا هم اکنون 18 پرونده توسط دادسرای شهرستان های بوئین زهرا، آبیک و البرز و هشت پرونده نیز در دادسرای مرکز استان به صورت ویژه و خارج از نوبت در حال رسیدگی است.
وی با اشاره به توزیع کالاهای کشف شده، یادآور شد: با شناسایی و کشف حدود یک هزار دستگاه پکیج وارداتی در یکی از انبارهای استان و براساس دستور اداره کل تعزیرات حکومتی، ضمن قیمت گذاری با نرخ مصوب توسط 10 فروشگاه در سطح شهر قزوین این کالا بین متقاضیان توزیع می شود.
به گفته وی، فروش پکیج های کشف شده به دستگاه های دولتی از سوی اداره کل تعزیرات حکومتی ممنوع شده است.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد: دستگاه قضا به شهروندان اطمینان کامل می دهد که کالاهای کشف شده در انبارهای استان بلافاصله پس از رسیدگی و قیمت گذاری در دسترس عموم مردم قرار گیرد.
حجت الاسلام صادقی نیارکی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ پرونده ای در خصوص کشف کالای احتکار شده به تهران جهت رسیدگی ارجاع نشده، خاطرنشان کرد: به نظر می رسد صلاحیت های محلی براساس دستور رییس قوه قضاییه در این زمینه کافی باشد و نیازی به ارسال آن به مرکز نباشد.
این مقام قضایی در ادامه اضافه کرد: پیش از این نیز حدود 800 دستگاه کامیون 6، 8 و 10 تن به ارزش یک هزار و 200 میلیارد ریال توسط یک شرکت در شهر صنعتی البرز که با ارز دولتی اقدام به واردات قطعات خودرو کرده و آن را در داخل مونتاژ می کرده، توسط ضابطان قضایی کشف و ضبط شده و هم اکنون نیز در مرحله رسیدگی و تحقیق در این پرونده هستیم.
8054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.