اخبار مرتبط

مدیر ارتباطات و مخاطب شناسی معاونت بین الملل مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام مطرح کرد؛

دکتر طباطبایی رئیس شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد:

راه یافتگان به مرحله نهایی بخش فیلم نامه ششمین دوره جشنواره آیینه و آفتاب توسط دبیرخانه دائمی جشنواره معرفی شدند.به گفته عبدالله اسفندیاری دبیر دائمی جشنواره آئینه و آفتاب ششمین دوره جشنواره آیینه و آفتاب شاهد رشد کمی آثار ارسالی به ویژه در دو بخش فیلم و فیلمنامه بوده است. رسول صدرعاملی، پریوش نظریه، ابراهیم داروغه زاده، ناصر عنصری و عبدالحمید ارجمند داوری بخش فیلم و مهدی ارگانی، جابر قاسمعلی و رضا مقصودی داوری بخش فیلم نامه این دوره از جشنواره آیینه و آفتاب را بر عهده خواهند داشت. مراسم اختتامیه ششمین دوره جشنواره آیینه و آفتاب سوم دی ماه توسط معاونت هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در تهران برگزار می شود. بخش‌های جشنواره «آیینه و آفتاب» شامل فیلمنامه، فیلم داستانی، مستند، انیمشن و بخش ویژه «جایگاه زنان و جامعه از دیدگاه امام خمینی(س)» است.

راه یافتگان به مرحله نهایی بخش فیلم نامه ششمین دوره جشنواره آیینه و آفتاب توسط دبیرخانه دائمی جشنواره معرفی شدند.
به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی و خبری جماران، بنا به اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره آیینه و آفتاب از میان افراد ی که 91 فیلمنامه را برای دبیرخانه ارسال کرده اند29نفر به بخش نهایی جشنواره راه یافتند. دبیرخانه دائمی جشنواره آیینه و آفتاب پس از بازخوانی 91 اثر ارسال شده در بخش فیلمنامه بلند، فیلمنامه کوتاه، طرح فیلمنامه سینمایی، طرح انیمیشن بلند و طرح کلیپ تعدادی از آثار را واجد شرایط شرکت در بخش نهایی جشنواره تشخیص داده است. عنایت هاشمی، فاطمه بهرنگی و مهناز بانور هیات انتخاب آثار رسیده در رشته فیلم نامه برای راهیابی به بخش نهایی جشنواره بوده اند.
به گفته عبدالله اسفندیاری دبیر دائمی جشنواره آئینه و آفتاب ششمین دوره جشنواره آیینه و آفتاب شاهد رشد کمی آثار ارسالی به ویژه در دو بخش فیلم و فیلمنامه بوده است. رسول صدرعاملی، پریوش نظریه، ابراهیم داروغه زاده، ناصر عنصری و عبدالحمید ارجمند داوری بخش فیلم و مهدی ارگانی، جابر قاسمعلی و رضا مقصودی داوری بخش فیلم نامه این دوره از جشنواره آیینه و آفتاب را بر عهده خواهند داشت. مراسم اختتامیه ششمین دوره جشنواره آیینه و آفتاب سوم دی ماه توسط معاونت هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در تهران برگزار می شود. بخش‌های جشنواره «آیینه و آفتاب» شامل فیلمنامه، فیلم داستانی، مستند، انیمشن و بخش ویژه «جایگاه زنان و جامعه از دیدگاه امام خمینی(س)» است.
اسامی راه یافته گان به مسابقه بخش فیلمنامه جشنواره آیینه و آفتاب
1- پیام زین العابدینی
2- حمزه هاشمی
3- مصطفی حیدری - شیرین بدرلو
4- رضا ولی پور دهکردی
5- طوفان نهان قدرتی
6- محسن باقری
7- داور علایی
8- ساتیار فرج زاده
9- محمد بکرانی
10- حمید حیدری
11- اعظم لطفی
12- محمد حسین صفری
13- یاسر خمسی
14- سید وحید حسینی نامی
15- سعیده عدلی
16- صبا سلمان زاده
17- ایرج افشاری اصل
18- حسین کلاته
19- حمید عزیزی
20- زهرا کریمی
21- نادر جهانی
22- زهرا موسوی
23- رحیم صادق الوعد
24- محمد برومند
25- زهره شعبانی
26- بهنام کمالی
27- رضا محمدی
28- سیاوش مقدم
29- مهراب اکبری

اخبار مرتبط

مدیر ارتباطات و مخاطب شناسی معاونت بین الملل مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام مطرح کرد؛

دکتر طباطبایی رئیس شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.