اخبار مرتبط

مدیر نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در اصفهان از تمدید ثبت نام دومین دوره آموزش مجازی آشنایی با مبانی اندیشه امام خمینی (س) در وصیتنامه سیاسی -الهی تا پایان آبان و برگزاری هفتمین دوره همایش هنری – کارگاهی مهر خبر داد.

ثبت نام دومین دوره آموزش مجازی آشنایی با مبانی اندیشه امام خمینی (س) در وصیتنامه الهی - سیاسی تا پایان آبان ماه تمدید شد.
حجه الاسلام و المسلمین علیرضا حشمتی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران از تمدید ثبت نام دومین دوره آموزش مجازی آشنایی با مبانی اندیشه امام خمینی (س) در وصیتنامه سیاسی -الهی و برگزاری هفتمین همایش هنری - کارگاهی مهر در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
مدیر نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در اصفهان در این رابطه گفت: ثبت نام دومین دوره آموزش مجازی آشنایی با مبانی اندیشه امام خمینی (س)در وصیتنامه سیاسی -الهی که توسط موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) نمایندگی اصفهان و با همکاری پژوهشکده امام خمینی (س) و انقلاب اسلامی برگزار می شود تا پایان آبان ماه تمدید شد.
مدرس این دوره که به صورت اینترنتی برگزار می شود سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبائی عروس امام و همسر مکرمه مرحوم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید احمد خمینی (ره ) هستند و علاقمندان قادر خواهند بود با حداقل امکانات رایانه ای در منزل این دوره را پشت سر بگذارند .
وی افزود: این دوره در 13 فصل طراحی گردیده که به صورت صوتی - تصویری و متنی در فضایی جذاب و متنوع در اختیار قرار می گیرد .ثبت نام این دوره از 27 مهر ماه 89 همزمان با میلاد حضرت امام رضا (ع) از طریق سایت
www.imam-khomeini-isf.ir آغاز شده و پس از برگزاری دوره به شرکت کنندگان گواهی شرکت دوره اهدا خواهد شد و از شرکت کنندگان برتر نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا حشمتی در ادامه به معرفی همایش هنری - کارگاهی مهر و اهداف آن پرداخت و گفت: با عنایت به نقش موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) به منظور هدایت هنرمندان در خلق آثارتجسمی و در راستای ترویج افکار و اندیشه های حضرت امام خمینی (س) و ضرورت فراهم آوردن گنجینه ای تحت عنوان مهر به منظور نگهداری آثار خلق شده توسط هنرمندان صاحب نام کشور که از طریق واحد تجسمی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) خریداری گردیده است و همچنین بنا به پیشنهاد شورای هنری موسسه مرکز مقرر گردید همایش هنری - کارگاهی مهر با حضور اساتید و دانشجویان به صورت متناوبی برگزار گرددکه با تشکیل شورای هنری موسسه اصفهان و طبق مصوبه شورای معاونین موسسه مرکز با افتتاح دبیرخانه دائمی آن در استان اصفهان و نگارستان حضرت امام خمینی (س) فعالیتهای خود را در این خصوص از سال 1383 آغاز کرده است .
وی ادامه داد: از دیگر اهداف اصلی این همایش ایجاد فضای مناسب ، صمیمی ، هنری وایجاد هم اندیشی بین اساتید ، دانشجویان و هنرمندان فاخر کشور در راستای یافتن شیوه های بیان تصویری و تجسمی در نگرش عرفانی حضرت امام خمینی (س) به عالم هستی و بررسی ابعاد شخصیتی الهی ایشان است و حرکتی در جهت تبیین و بازنمود شخصیت علمی ، عرفانی ، اخلاقی و اجتماعی حضرت امام خمینی (س) می باشد .
مدیر نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در اصفهان در ادامه افزود: همایش هنری - کارگاهی مهرکه به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) تهران و نمایندگی اصفهان اولین بار با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان رشته های هنری( خوشنویسی، نقاشی ، نگارگری، ... ) سال 83 در نگارستان امام خمینی (س) برگزار شد و در آن بیش از 60 هنرمند از 5 استان و7 دانشکده هنری حضور داشتند که آثارنفیسی خلق و خریداری و مقرر گردید این همایش به صورت دو سالانه در گستره ملی و سالانه ویژه هنرمندان استان اصفهان برگزار گردد که تاکنون 6 دوره آن برگزار گردیده است ، که 3 همایش آن در سالهای 1383-1385-1387 به صورت دوسالانه و در گستره ملی و 3 همایش آن بصورت استانی در سالهای 1384-1386-1388در استان اصفهان ویژه هنرمندان اصفهان در نگارستان امام خمینی (س) برگزار شده است . و هفتمین دوره آن در سال جاری و در نگارستان امام خمینی (س) اصفهان برگزار می شود .
حشمتی در رابطه با مزایای شرکت در همایش هنری - کارگاهی مهر برای شرکت کنندگان گفت:خرید قطعی و نقدی اثر پس از ارزش گذاری توسط هیئت داوران، اهداء لوح تقدیر و گواهی شرکت در همایش، برپایی نمایشگاه از آثار خلق شده در نمایشگاههای معتبر داخلی و خارجی و نگهداری دائمی آثار خلق شده در موزه دائمی حرم مطهر حضرت امام خمینی (س) از جمله مزایایی این همایش برای هنرمندان علاقمند است
وی افزود: متقاضیان شرکت در همایش هنری - کارگاهی مهر حداکثر تا پایان آبان ماه فرصت دارند تا با مراجعه به آدرس پایگاه اینترنتی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) نمایندگی اصفهان و تکمیل فرم ثبت نام مقدماتی اقدام نمایند .
گفتنی است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی www.imam-khomeini-isf.ir مراجعه نمایند.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.