اخبار مرتبط

در این مطلب آمده است: چند هفته قبل پروازهای ایران ایر از فرودگاه لارستان تقلیل یافت. اما در هفته جدید خبر از تعطیلی پروازهای دیگر به مدت دو هفته شنیده می شود. راستی چرا چنین اقدامی صورت می پذیرد.
اگر کمبود هواپیماست باید این کمبود را در سطح کشور سرشکن نمایند که به یک یا دو شهرستان فشار وارد نشود. چرا سرویس قطر از شیراز پرواز دارد اما از لار که مسافر به حد وفور است خدمات دهی حذف می شود و هیچ کس نیست با قدرت و شدت پیگیری نماید.
مدتی قبل نوشتیم که چرا برای سرویسهای لار – تهران از هواپیمای ملخی ATR استفاده نمی شود که هم هزینه را تقلیل می دهد و هم تعداد صندلی های کمتری دارد و حتی می تواند روزانه مسافر را از لار به تهران و بالعکس نقل و انتقال دهد. ما ندانستیم پیگیری شد یا به امید خدا مثل سایر موارد رها شد؟
ما نمی گوییم مسئولین پیگیری نمی کنند، یا نسبت به مسأله بیخیال اند اما آنچه برای مردم حائز اهمیت است این که در عمل تغییر ایجاد شود وقتی چنین نشود اگر شبانه روز فعالیت شود برای مردم پذیرفته نیست زیرا تغییرات لازمه ایجاد نشده است.
چه خوب است مدیر کل محترم تمام تخم مرغها را در یک سبد نگذارد و با شرکتهای مختلف وارد مذاکره شده و از طریق مسئولان بالاتر و نماینده و غیره سرویسهای متعدد را به کار گیرند که این گرفتاری برای جامعه و مردم درست نشود.
اما با کاری که انجام شده فرودگاه به طرف تعطیلی پیش می رود و زحمات چند ده ساله گذشتگان و یکی دو سال فعلی محو می شود.
چه خوب بود به محض اطلاع از تعطیلی هواپیمای لار – قطر – لار – تهران و لار – کویت به فرمانداری و استانداری مراجعه و با هماهنگی با نماینده به تهران اعزام و جلو تعطیلی را می گرفتید و استدلال می کردید که نسبت پروازها در فرودگاههای مختلف را محاسبه و بر اساس تساوی پروازهای لار را کم کنید.
در پایان از نماینده، فرماندار، امام جمعه و مدیرکل فرودگاه لارستان تقاضا می شود هرچه سریعتر مشکل ایجاد شده را حل نمایند تا مسافران کماکان و بدون دغدغه به سفرهای خویش ادامه دهند.
منبع: پایگاه خبری میلاد لارستان
9873/ 2027
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.