اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد نظری که صبح سه ‌شنبه در نشست عمومی دبیران مجامع سازمان دانش آموزی فارس سخن می‌گفت، افزود: وقتی سازمانی بر مبنای اصول و قوانین و مقرراتی تشکیل می‌شود، دیگر جای ممانعت و سنگ اندازی وجود ندارد و باید تلاش کنیم تا کج‌ سلیقگی‌ها و رفتارهای سلیقه ‌ای بر روند کار نهادها و برنامه‌های مختلف در کشور تأثیر نداشته باشد.
وی مربیان تشکیلات سازمان دانش‌آموزی را منجیان دانش آموزان امروز برشمرد و افزود: آموزش‌ها برای افراد این تشکیلات نجات ‌دهنده آنان در برابر آسیب‌های اجتماع امروزی است.
در این همایش رئیس سازمان دانش‌ آموزی استان فارس حضور در تشکیلات سازمان دانش‌ آموزی را از مصادیق امور خیر خواند و بیان داشت: مربیان و مدرسانی که در این راه گام بر می‌دارند، پایه ‌ریز جامعه‌ای متعالی‌ هستند.
محسن کلاری افزود: تمام برنامه های سازمان دانش آموزی بر محوریت تشکیلات می چرخد و برنامه ریزی در این حوزه امری مهم و حیاتی است.

** سازمان دانش آموزی فارس 90هزار عضو دارد
وی با اشاره به اینکه این سازمان در فارس 90 هزار نفر جمعیت تشکیلاتی دارد، گفت: وقت آن رسیده تا بر کیفی‌سازی فعالیت‌ها متمرکز شویم و خروجی مطلوب و کارآمدی داشته باشیم.
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس اظهار داشت: برخی متأثر از تحولات اجتماعی از انجام وظایف خود دور می شوند در حالی که اتفاقات بیرونی و اجتماعی باید ما را بر تربیت نسلی مقاوم و مهارت‌ محور و پایبند به اصول اخلاقی مصمم‌ تر کند.
سازمان دانش‌آموزی نهادی عمومی و غیردولتی وابسته به آموزش و پرورش است که در قالب تربیت اجتماعی مکمل تربیت عمومی فعالیت می کند.
این سازمان از21 اردیبهشت 1378 فعالیت‌های خود را با هدف تقویت تربیت اجتماعی و روحیه نظم و قانونگرایی، تعلیم و تربیت اسلامی دانش‌آموزان در ابعاد مختلف فردی و اجتماعی، برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان و خودباوری فرهنگی آغاز کرد.
7375 /1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.