اخبار مرتبط

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس روز چهارشنبه در گزارشی اعلام کرد: سردار علیرضا اکبر شاهی در حاشیه بازدید از پلیس راه آهن استان فارس، بیان داشت: روزانه نزدیک به 70 هزار نفر مسافر از طریق شبکه ریلی جا به جا می شوند و بر این باوریم که در صورت گسترش این شبکه میزان تصادفات جاده ای کاهش خواهد یافت.
وی افزود: شبکه ریلی وسیله بسیار مناسبی برای حمل و نقل بار و مسافر است و تامین امنیت مسافران از اهداف اصلی پلیس راه آهن کشور است.
فرمانده پلیس راه آهن کشور با تاکید بر اینکه از نظر امنیت ریلی در شرایط خوبی قرار داریم، گفت: آموزش را در همه بخش های نیروی انتظامی شاهد هستیم و در پلیس راه آهن نیز تلاش کرده ایم با اقدامات فرهنگی همراه با نوآوری، خلاقیت و استفاده از امکانات، فرهنگ خود مراقبتی را در قطارهای مسافربری ترویج دهیم.
اکبر شاهی ادامه داد: پلیس راه آهن باید افزون بر حفظ اقتدار و رفتار توام با عطوفت، در ماموریت های خود، نقش یک یار مهربان را در ذهن مردم ترسیم کند چرا که رویکرد پلیس راه آهن رویکردی اجتماع محور است.
وی افزود: در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک سازمان چند وجهی، هیچ وجه افتراقی بین پلیس و کارکنان راه آهن وجود ندارد.
این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: قاچاق کالا ضربه مستقیم به اقتصاد کشور می زند و زمینه بیکاری جوانان را فراهم می کند به همین سبب مبارزه با قاچاق کالا و ارز از طریق خطوط ریلی یکی از اولویت های اصلی پلیس راه آهن در سال 97 است.
7368 /6118
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.