اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا هادی پژوهش جهرمی، سه شنبه در جمع تعدادی از ورزشکاران شهرستان سروستان این استان در شیراز افزود: در کنار فعالیت بخش خصوصی، از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در زمینه توسعه فعالیت های اجتماعی نیز نباید غافل شد و باید شرایط برای تشکیل و فعالیت هرچه بیشتر این سازمان ها فراهم شود.
وی ادامه داد: انتظار داریم که جوانان شهرستان سروستان نیز برای تشکیل و فعال کردن سازمان های مردم نهاد پیشقدم شوند.
او گفت: بدون تردید این تشکل ها خواهند توانست برای بسیاری از فعالیت های حوزه ورزش و جوانان با محوریت مردم، برنامه ریزی و آنها را اجرا کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، بر لزوم تلاش برای فراهم کردن شرایط نشاط اجتماعی نیز تاکید و اظهار کرد: باید در کنار برنامه ریزی در جهت خدمات رسانی به مردم در حوزه های مختلف، بخشی از برنامه ریزی ها را معطوف به ایجاد شور و نشاط در مردم کنیم.
پژوهش جهرمی افزود: آنچه امروز در حوزه ورزش و جوانان در سراسر استان از جمله شهرستان سروستان اتفاق افتاده بیانگر اقدامات مثبتی است که امیدواریم روز به روز به شکل گسترده تری به شهروندان ارایه شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، ضمن قدردانی از اقدمات انجام شده از سوی اداره کل ورزش و جوانان فارس افزود: این اداره کل ظرف سال های اخیر در زمینه تامین سخت افزارهای حوزه ورزش گام های خوبی برداشته است.
وی، در پاسخ به تقاضای ورزشکاران شهرستان سروستان مبنی بر اتمام استخر سروستان، به فرماندار و سرپرست اداره ورزش و جوانان این شهرستان ماموریت داد که به شکل مستقیم روند احداث این طرح را دنبال و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را آماده بهره برداری کنند.
شهرستان سروستان در فاصله 80 کیلومتری شرق شیراز واقع شده است.
6122 /6118
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.