اخبار مرتبط

علی مبشری سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وقتی با مقوله قاچاق به صورت جدی مبارزه کنیم و عزم ما جزم باشد که قاچاق را ریشه کن کنیم این به معنای حمایت از کالای داخلی است.
وی ادامه داد: وقتی با اصناف متخلف یا فروش کالاهای تقلبی و بی کیفیت و کم فروشی ها برخورد می کنیم این باهدف حمایت از کالای با کیفیت ایرانی است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: این اداره کل در سال های گذشته نیز در بحث مبارزه با قاچاق و تخلفات صنفی فعال بوده است، با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب که امسال را به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند برنامه ریزی های لازم انجام شده و گشت ها و نظارت ها بیشتر خواهد بود.
مبشری افزود: در بحث مبارزه با قاچاق برنامه ریزی شده امسال به صورت جدی تر و با سرعت عمل بیشتری برخورد کنیم.
وی ادامه داد: همچنین برنامه ریزی شده است پرونده ها را به سمت پرونده های کیفی سوق دهیم و با پرونده های مهم و سنگین و افرادی که به صورت باند فعالیت می کنند برخورد کنیم.
وی اضافه کرد: رسیدگی به پرونده های تخلفات و قاچاق در سال جاری با سرعت بیشتری دنبال می شود، سرعت رسیدگی خوب بوده اما بازهم باید زمان رسیدگی ها را کاهش دهیم.
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: تعامل با دستگاه های همکار را در سال جاری بیشتر کرده ایم و با همکاری آن ها کارها را به شکل بهتر پیش می بریم که امیدوارم بتوانیم فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی را محقق کنیم.
مبشری اضافه کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی فارس در بحث نظارتی و برخورد با تخلفات وظیفه خود را به بهترین نحو انجام می دهد اما تولیدکنندگان نیز باید به وظیفه خود عمل کنند و کیفیت را ارتقا دهند تا هنگامی که ما با کالای قاچاق برخورد می کنیم مردم به ما نگویند این کالا را می خواهیم چون مشابه داخلی آن خوب نیست.
9254 /1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.