اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، تیم ایران در یک بازی یک طرفه 9 بار دروازه تیم سریلانکا را در ورزشگاه بعثت شیراز باز کرد و به عنوان تیم نخست این گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.
برای تیم ایران، مهرداد عالی پور (3گل)، عرفان ساعتیان (2 گل)، حسین نخود کار، آیدین قهرمانی ،عارف محمد پور و محمد صابری پور نیز هر کدام، یک گل به ثمر رساندند.
در دیگر بازی گروه 2 رقابت های دانش آموزان آسیا در شیراز، تیم مالزی نیز عصر سه شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه چهار بر صفر تیم چین را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد .
محمدفیروز بین باهارودین و محمد رمضان سیف الله هر کدام 2 گل برای مالزی به ثمر رساندند.
محمدبن ایزواندی از تیم مالزی در دقیقه 66 با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد.
بدین ترتیب در گروه 2 این رقابت ها، تیم ایران با 9 امتیاز در صدر قرار گرفت، تیم مالزی با 6 امتیاز دوم شد، تیم تایلند با سه امتیازه عنوان سوم کسب کرد و سریلانکا هم بدون امتیاز چهارم شد .
تیم های اندونزی، کره جنوبی، هندوستان، تایلند و تیم منتخب فارس (ایران ب) در گروه یک قرار داشتند و تیم های ایران الف، چین، مالزی و سریلانکا هم در گروه دوم بودند.
بنا بر اعلام کمیته اجرایی این رقابت ها، چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی روز پنجشنبه بیست وسوم شهریور ماه به مصاف هم خواهند رفت.
در این روز، تیم های ایران و کره جنوبی به مصاف هم خواهند رفت و تیم های اندونزی و مالزی نیز با هم دیدار خواهند کرد تا چهره 2 تیم مرحله نهایی مشخص شود .
دیدارهای رده بندی و نهایی این مسابقات جمعه بیست و چهارم شهریور ماه در ورزشگاه بعث شیراز بر گزار می شود.
در رقابت های فوتبال دانش آموزان آسیا به میزبانی شیراز 270 فوتبالیست در قالب 9 تیم شرکت دارند.
7368 / 2027
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.