اخبار مرتبط

به گزارش دریافتی دوشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی این سازمان، شهرام منصوری افزود: شهرداری شیراز با وجود اینکه وظیفه ای در مورد عرضه دام بهداشتی ندارد اما این کار را با هدف تامین سلامت شهروندان انجام می دهد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در عرضه غیر بهداشتی دام، خطر انتقال برخی بیماری ها از جمله تب کریمه کنگو به انسان وجود دارد و همچنین برای جلوگیری از رها سازی ضایعات احشام ذبح شده توسط کشتارگاه های غیرمجاز در محیط زندگی شهروندان، این سازمان هر سال در روز عید سعید قربان با جانمایی مکان هایی برای عرضه بهداشتی دام، به تامین سلامت شهروندان و سالم نگه داشتن محیط شهری کمک می کند.
منصوری بیان کرد: در مراکز مجاز عرضه دام، دام ها پس از معاینه های لازم توسط کارشناس بهداشت و ذبح شرعی در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
او گفت: برخی از مکان های پیش بینی شده برای عرضه بهداشتی دام در شیراز عبارتند از: میدان مطهری جنب سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری، ابتدای بولوار قدوسی شرقی جنب ناحیه یک شهرداری منطقه یک، میدان کوزه گری، میدان گلستان (کلبه)، میدان پارسه، کمربندی کشن، میدان شهید فهمیده، میدان قصردشت، بولوار شهید رجایی (فرهنگ شهر)، چهار راه شریف آباد، ابتدای میثم جنوبی، شهرک مهدی آباد، بولوار میرزای شیرازی و میدان نصر.
6122 /6118
دریافت خبر: سارنگ عبداللهی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.