اخبار مرتبط

مدیرکل امور مالیاتی فارس گفت: اعتماد مردم زمینه‌ساز مشارکت آگاهانه در پرداخت مالیات شده و باعث می‌شود با توجه به نقش و اثرگذاری مالیات در اقتصاد کشور و تأمین منابع مالی، دولت در راه خدمت‌رسانی به مردم و نیل به اهداف پیش‌بینی‌شده گام‌های مهمی بردارد.

به گزارش ایلنا، محسن کاویانی ضمن تأکید بر توسعه گفتمان اقتصاد مقاومتی گفت: استفاده از همه ظرفیت‌ها به ویژه سرمایه انسانی، اقتصادی، علمی و فرهنگی کشور با عزم و اراده ملی و کوشش برنامه‌ریزی شده در پیاده‌سازی سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی دارد.

وی با بیان اینکه نقش مردم در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بسیار تأثیرگذار است، افزود: در ایران اسلامی هر زمان که به حضور مردم اعتماد کنیم و همچون دوران دفاع مقدس کار را به آن‌ها بسپاریم ، به بهترین نحو ممکن در صحنه حاضر می‌شوند، موضوع را مدیریت می‌کنند و تجربه نشان داده که نتایج نیز موفقیت‌آمیز بوده است.

کاویانی به تبدیل مزیت‌های طبیعی و ثروت‌های خدادادی کشور به سرمایه‌های اقتصادی اشاره کرد و اظهار داشت: ایجاد فرهنگ کار و تلاش مضاعف، اصلاح الگوی مصرف منابع ، حمایت از تولید ملی و دانش بنیان کردن تولید و ایجاد اشتغال در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن مؤثر است.

مدیرکل امور مالیاتی فارس در ادامه بیان داشت: بهترین ابزار توسعه اقتصادی برای رشد، عمران و آبادانی کشور مالیات است  و اداره کل امور مالیاتی فارس در راستای حمایت از تولید در چارچوب قانون نگاه تعاملی دارد و در این راستا افزایش آگاهی مودیان از قوانین مالیاتی موجب ایجاد عدالت مالیاتی بیشتر می شود .

وی با اشاره به اینکه هدف از برقراری مالیات کمک به فرآیند توسعه و تحقق عدالت اجتماعی است، گفت: تلاش داریم که با فرهنگ‌سازی مطلوب و رعایت حقوق جامعه و آگاه‌ساختن مودی با حقوق قانونی ، تعامل و اعتماد بین سازمان امور مالیاتی و مودیان تقویت شود.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد که با تعامل میان دولت و بخش خصوصی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و در راستای حمایت از تولید با برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت مطلوب بتوان با اتخاذ سیاست‌های مالیاتی در پیشرفت اقتصادی کشور گام مهمی برداریم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.