• کدخبر: 672473
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

چند روز قبل وقتی جسد پیرمردی در حوالی باغ جنت شیراز پیدا شد، تیمی از کارآگاهان جنایی راهی محل حادثه شدند. قربانی با دست و پا و دهان بسته در گوشه ای افتاده و آنطور که مشخص بود بر اثر اصابت جسم سخت جان خود را از دست داده بود.
او گوشه ای افتاده بود و جسدش را مردم مشاهده کرده بودند.
با کشف جسد به دستور درخشان بازپرس دادسرای جنایی شیراز ،جسد قربانی برای تعیین علت فوت به پزشکی قانونی انتقال یافت.
چند روز بعد
چند روز از این جنایت مرموز گذشته و هنوز عاملان قتل شناسایی نشده بودند. آنها سعی کرده بودند ردپایی از خود بر جای نگذارند اما فکرش را نمیکردند که سرانجام دستشان
رو میشود. گره این پرونده ساعتی پس از کشف جسد بوسیله ماموران گشوده شد و آنها توانستند سرنخهایی از جنایت را کشف کنند. کارآگاهان از طریق آخرین مکالمات تلفنی مرد مفقودشده توانستند به نخستین سرنخ دست یابند. به دنبال این موضوع پرونده ای تشکیل و تحقیقات در این رابطه آغاز شد.
شواهد بهدست آمده حاکی از آن بود که مرد گمشده ساعتی قبل از کشف جسد به منزل جوانی رفته است . در چنین شرایطی این مرد تحت نظر گرفته شد و درحالیکه نزدیک به چند روز از ناپدیدشدن پیرمرد میگذشت، این جوان در اطراف ممسنی بازداشت شد.
وی در همان تحقیقات مقدماتی اعتراف کرد که پیرمرد را به قتل رسانده و جسدش را در صندوق عقب خودرو قرار داده و ساعتی بعد از ماجرا در اطراف باغ جنت رها کرده است.
وی در بازجویی ها مدعی شد دو دوستش نیز از این موضوع با خبر بوده اند. از این رو به دستور بازپرس پرونده هر دو متهم دیگر نیز
بازداشت شدند.
با آغاز بازجوییها از 2متهم دیگر معلوم شد آنها نقشه این جنایت را از مدتی قبل طراحی کرده بودند. مرد جوان گفت: از مدت ها قبل به دلیل موضوعاتی با او اختلاف شدید داشته و دنبال فرصت مناسبی بودم که هر طور شده انتقام بگیرم.
وی ادامه داد: این موضوع را با دوستانم در میان گذاشتم قصد نداشتم پیرمرد را به قتل برسانم. میخواستم فقط از او انتقام بگیرم روز حادثه با قربانی تماس گرفته و خواستیم که به منزل ما بیاید. وقتی آمد با قصد و نیت قبلی با میله آهنی او را به قتل رسانده و سپس دست و پایش را بسته و داخل صندوق عقب خودروگذاشتیم و در حالی که بیش از هشت ساعت از جنایت می گذشت به باغ جنت برده و رها کردیم. در ادامه متهمان جزئیات این جنایت را فاش کردند.
بهدنبال اعترافات هر سه متهم برای آنها قرار بازداشت موقت صادر شد.در تحقیقات مشخص شد که فقط یکی از آنها در قتل دخالت داشته است.
بدین ترتیب این پرونده هم اکنون در دادسرای جنایی شیراز در دست بررسی است.

 

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 672473
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.