اخبار مرتبط

به گزارش دریافتی چهارشنبه ایرنا از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی
به مناسب سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر در جمع کارکنان دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز افزود: امنیت بسیار بالایی که امروز حاکم بر کشور است، مرهون ایثار و جانفشانی های شهدا و رزمندگان اسلام و مجاهدت دستگاه های امنیتی و انتظامی است و باید همگان قدردان آن باشیم.
وی بیان داشت: اتحاد، همدلی و مشارکت، سه شاخص مهم استقرار امنیت پایدار در استان فارس است و مسئولان و اقشار مختلف مردم باید در این مسیر با احساس مسئولیت حرکت کنند و همیار پلیس باشند زیرا نظام جمهوری اسلامی ایران با 2 محوریت، سلامت و امنیت به توسعه و پیشرفت روز افزون دست می‌یابد.
شهر خرمشهر که چهارم آبان سال 59 در جریان جنگ تحمیلی پس از 34 روز پایداری و مقاومت به اشغال دشمن درآمده بود بعد از 578 روز (19 ماه) در سوم خرداد سال 61 در جریان عملیات بیت المقدس با رشادت های رزمندگان اسلام از چنگ دشمن بعثی آزاد شد و بار دیگر به آغوش میهن اسلامی بازگشت.
سوم خرداد در تقویم ملی ایران به مناسبت فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامگذاری شده است.
فرمانده نیروی انتظامی فارس در قسمت دیگری از سخنان خود به عملکرد این نیرو در مقابله با جرایم فضای مجازی اشاره کرد و گفت: حرفه ای گرایی پلیس، منجر به کشف 91 درصد از جرایم فضای مجازی در این استان شده است.
گودرزی ادامه داد: یکی از زمینه های اصلی بروز مشکلات خانوادگی و نارضایتی از زندگی مشترک، فضای مجازی است که تحت تاثیر تولیدات رسانه ای به وجود آمده و موجب شده تا سطح توقع و انتظار زوجین از یکدیگر افزایش یابد.
7366 /6118
دریافت خبر: مریم احمدی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.