اخبار مرتبط

به گزارش دریافتی پنجشنبه ایرنا این ساختمان شامگاه چهارشنبه افتتاح وگفته شد اعتباری افزون بر 600 میلیون تومان صرف ساخت آن شده است.
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم و فناوری در حاشیه مراسم افتتاح این ساختمان گفت:دانشگاه سلمان فارسی کازرون روند روبه رشد خوبی داشته و در بخش فرهنگی از امکانات و تجهیزات خوبی برخوردار است و در بخش آموزشی نسبت استاد به دانشجو هم روند خوبی دارد.
دکتر سید ضیا هاشمی افزود:‌ آنچه مشکل است مشکل خوابگاه دانشجویان این دانشگاه است که امیدوارم با کمک خیرین و برداشته شدن موانعی که در طول برنامه پنجم برای ساخت خوابگاه توسط دولت وجود داشته است برطرف شود.
وی گفت: تلاش داریم فعالیت بخش فرهنگی را در سطح بین المللی توسعه دهیم و اولویت کشورهای اسلامی است که اخیرا سفرهایی به کشورهای لبنان،عراق، مصر، ترکیه، پاکستان داشتیم و تعاملاتی برقرار کرده ایم .
هاشمی ادامه داد:همچنین در کشورهای آلمان،فرانسه،چین و کرواسی چند برنامه در سطح بین الملل انجام می دهیم و برای دانشجویان ما که در خارج هستند برنامه هایی تعریف کردیم.
معاون وزیر علوم در این بازدید علاوه بر افتتاح ساختمان جدید فرهنگی اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی در جلسه دانشجویان شرکت و مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد.
دریافت خبر:‌ناصر درخشنده ** تنظیم و انتشار:‌غلامرضا مالک زاده
7372/ 1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.