اخبار مرتبط

سید محمد علی افشانی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در مقابل سازنده و تولید کننده ایرانی هم با تعهد و احساس مسئولیت کالای با کیفیت تولید و عرضه کند.
وی ادامه داد: این یک رابطه 2 طرفه است یعنی تولید کننده ما باید بداند که قیمت و کیفیت برای مصرف کننده بسیار مهم است و به این مساله توجه ویژه داشته باشد و در مقابل مردم نیز باید بدانند که با خرید کالای ایرانی به ایجاد اشتغال و بالا رفتن میزان تولید، درآمد سرانه، تولید ناخالص ملی و تولید ناخالص داخلی کمک می کنند.
استاندار فارس اظهار کرد: مصرف کالای داخلی کمک بزرگی به اقتصاد کشور خواهد بود اما لازم است که هم تولید کننده وهم مصرف کننده با یکدیگر به تفاهم برسند و در این میان، تولید کننده کالای خوب با قیمت مناسب تولید کند و مصرف کننده هم آن کالا را خریداری کند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های دولت در این زمینه از طریق مبارزه با کالاهای قاچاق و حمایت از تولید داخلی، ' کمپین خبری خرید کالای ایرانی ' را آغاز کرده است.
کمپین خبری خرید کالای باکیفیت داخلی توسط ایرنا باهدف افزایش توانمندی صنایع داخلی و تشویق به بهبود تولیدات خود، کلید زده شده است.
6122/ 2027
خبرنگار: سارنگ عبدالهی ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.