اخبار مرتبط

به گزارش دریافتی سه شنبه ایرنا، آیت‌الله سید علی اصغر دستغیب در دیدار فرمانده و جمعی از مسئولان سپاه فجر استان فارس افزود: مشکلات در هر جامعه ای وجود دارد اما حضور مردم و حمایت از سپاه نشان داد مردم این آب و خاک پیروان راستین امیرالمومنین (ع) هستند.
وی اظهار داشت: سپاه بخشی از بدنه نظام جمهوری اسلامی ایران است و همانگونه که انقلاب طی 40 سال اخیر رشد و توسعه داشته، سپاه نیز بیش از پیش در دل ها محبوب شده است.
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، سپاه نهادی انقلابی ، همه‌جانبه با باطنی قوی است و این نهاد بذری بود که در دل‌های آحاد این ملت کاشته شد و از همان ابتدا، مهر ، محبت ، صفا و صمیمیت بین مردم و نیروهای سپاه ایجاد شد
دستغیب افزود: این وعده الهی است که سال‌ها است خداوند به لحاظ ایمان و عمل صالح نیروهای سپاه، محبتشان را در دل‌ها قرار داده است و قلب ها بر حسب همین وعده الهی دوستدار آنها است.
مسئول حوزه علمیه رضویه شیراز با اشاره به اینکه امام(ره) حقیقتاً به پاسداران مهر می‌ورزید عنوان کرد: اینکه امام(ره) می‌فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود؛ یک واقعیت و حقیقتی است که همچنان ادامه دارد و تا این نظام مقدس جمهوری اسلامی است سپاه است و تا سپاه است این نظام مقدس برپا است.
دستغیب اظهار داشت: رابطه ولایی که بین این نهاد مقدس و مقام ولایت است، یک اسطوره‌ای را پدید آورده که جاودانه و همیشگی است و آنچه که دشمن در هر زمانی توهم می‌کند که می‌تواند لطمه وارد کند صرف نظر از باورها در تجربه ثابت شده که معکوس نتیجه می‌دهد.
تولیت آستان مقدس شاهچراغ (ع) اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران شاهد فعالیت های جریان نفوذی ها، گروهک ها، منافقین و جنگ تحمیلی بودیم که همه نشأت گرفته از بغض و عداوت آمریکا و اسرائیل است اما نه تنها به نتیجه نرسیدند بلکه آنها وامانده شدند.
بنا بر گزارش روابط عمومی آستان مقدس شاهچراغ (ع)، آیت الله دستغیب در بخش دیگری از سخنان خود با بیان که سپاه در امداد رسانی در سیل فروردین 98 شیراز عملکردی چشمگیر داشت، گفت: امدادرسانی های سپاه در حوادث طبیعی، با شکوه و جلال است؛ سپاه نه به تازگی بلکه نزدیک 40 سال است که در کانون دلها است حالا وقت بروزش است و اینگونه ابراز می شود.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نوزدهم فروردین 98 با انتشار بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار می دهد.
در پی این تصمیم آمریکا، جمهوری اسلامی ایران هم در اقدامی متقابل، دولت آمریکا را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام را به عنوان گروه های تروریستی شناسایی کرد.
مردم شیراز روز جمعه 23 فروردین ماه جاری همگام با مردم دیگر نقاط استان و کشور با برپایی راهپیمایی، اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی را محکوم و بر حمایت خود از سپاه تاکید کردند.
ع.پ / 2027
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.