اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیر درمانگاه شهید مطهری شیراز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این درمانگاه برای میکروب شناسی معده و دیگر اعضای بدن هیچ آزمایش رایگانی انجام نمی دهد.
دکتر علی جنگجو اظهار داشت : شهروندان برای آزمایش میکروبی معده به این درمانگاه مراجعه نداشته باشند و در دام شایعات فضای مجازی قرار نگیرند.
وی با تکذیب خبر رایگان بودن آزمایش در درمانگاه شهید مطهری اظهار داشت: ضروری است شهروندان برای اطلاع از انجام آزمایش ها و ارائه خدماتی که در هر مرکز رایگان باشد به منابع رسمی مانند وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رسانه های استان مراجعه کنند.
جنگجو افزود:شهروندان باید اطلاع داشته باشند ارسال هرگونه خبر در فضای مجازی نمی تواند صحت داشته باشد و یا در صورت مشاهده خبرهای مشابه ، از منابع رسمی صحت موضوع را جویا شوند.
وی بیان کرد: براساس آمارها روزانه در حدود 40 هزار نفر به دو درمانگاه مظهری و امام رضا (ع) در شیراز مراجعه دارند که بیماران می توانند بدون حضور از طریق وب سایت دانشگاه مراجعه خود را تثبیت کنند.
طی روزهای گذشته، پیام هایی مبنی بر شیوع آلودگی میکروبی و لزوم مراجعه مردم به درمانگاه شهید مطهری و انجام آزمایش رایگان منتشر شد.
6113 / 1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.