اخبار مرتبط

به گزارش دریافتی چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، همت محمدی افزود: ساعت بازدید اماکن تحت پوشش این اداره کل در 3 ماه اول سال بدین شرح است که مجموعه فرهنگی حافظ از ساعت 8:30 صبح الی 24 ، مجموعه فرهنگی سعدی از ساعت 8:30 صبح تا 23 است.
وی ادامه داد: ارگ کریمخانی؛ یکی از آثار تاریخی دوران زندیه، از ساعت 8:30 تا 22، پذیرای گردشگران و علاقه مندان است.
محمدی اضافه کرد : شروع به کار موزه های پارس و سنگ های تاریخی هفت تنان از ساعت 8:30 الی 20 و گرمابه وکیل از ساعت30: 8 لغایت 21 پذیرای علاقه مندان است.
سرپرست امور فرهنگی میراث فرهنگی فارس اظهار داشت: مجموعه های جهانی پاسارگاد، تخت جمشید، آتشکده فیروزآباد، بیشاپور، موزه بیشاپور و تنگ چوگان کازرون، همچنین مجموعه‌های باستانی نقش رستم و نقش رجب از 8:30 صبح لغایت 20 به صورت یکسره باز است.
بنابراین گزارش با توجه به فروش الکترونیک بلیت اماکن تاریخی- فرهنگی استان فارس، بازدید کنندگان می توانند از طریق ارسال کلمه iran به صورت پیامک به شماره 30007171 و دریافت لینک دانلود رایگان اپلیکیشن «تفریحاتی» به صورت مستقیم و آنلاین بلیت اماکن تاریخی و گردشگری فارس را خریداری کنند.
همچنین از طریق مراجعه مستقیم به وب سایت www.tafrihati.com و یا از طریق اسکن QRcode طراحی شده بر روی بنرهای نصب شده در ورودی اماکن و ورود مستقیم به بخش فروش مکان مورد نظر، بلیت خود را به صورت الکترونیکی خریداری کنند.
9873 /1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.