اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد ابراهیم فروزانی، سه شنبه در جلسه هماهنگی کمک رسانی و ارائه خدمات موکب داران استان فارس به مناطق سیل زده کشور افزود: در چنین شرایطی که بسیاری از هموطنان سیل زده نیازمند کمک هستند باید تمام ظرفیت ها در این جهت به کار گرفته شوند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس هم گفت: 10 موکب این استان که در اربعین به زائران امام حسین (ع) خدمت رسانی می کردند هم اینک با استقرار در استان های سیل زده لرستان و خوزستان در زمینه تهیه غذای گرم فعالیت می کنند.
اسکندر قاسمی افزود: از این تعداد 6 موکب در استان خوزستان و چهار موکب در استان لرستان استقرار یافته و مشغول خدمات رسانی هستند و با توجه به شرایط اولویت نخست موکب های استان خدمت رسانی به سیل زدگان خوزستان است.
وی ادامه داد: موکب های مستقر در این 2 استان کشور روزانه بیش از 20 هزار پرس غذای گرم در میان مردم سیل زده توزیع می کنند و این آمادگی در میان موکب ها وجود دارد که در صورت نیاز این تعداد را تا 50 هزار پرس افزایش دهند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس اظهار داشت: این موکب ها به مدت یک ماه در استان های خوزستان و لرستان حضور فعال خواهند داشت.
قاسمی گفت: موکب هایی که می خواهند در زمینه خدمات رسانی به هموطنان سیل زده اقدام کنند می بایست از طریق ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس به مناطق و استان های سیل زده اعزام شوند.
6122 /1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.