اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا رئیس اداره هنری، اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، یکشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: بر آن شدیم همزمان با اختتامیه جشنواره ملی عکس ایثار، آثار عکاسان خبری را در قالب 'نمایشگاه عکس جلوه های ایثار در سیل شیراز' برگزار کنیم.
فاطمه بکتر افزود: برای این نمایشگاه،30 اثر از عکاسان خبری، رضا قادری، محمدرضا دهداری، امین برنجکار، احمدرضا مداح، امیر صادقیان، احمدرضا بابلی، عرفان سامان فر، میلاد پناهی، شیوا عطاران، فاطمه مداح، الهه پورحسین و فرزانه چخماق ساز برگزیده شده است.
وی عنوان کرد: این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه ملی عکس ایثار از بیست و پنجم تا سی ام فروردین ماه 98 در نگارخانه مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان فارس در شیراز به نمایش گذاشته می شود.
رئیس اداره هنری، اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس اظهار داشت: از این عکاسان در آیین اختتامیه جشنواره ملی عکس ایثار که صبح روز بیست و پنجم فروردین در سینما فرهنگ برگزار می شود، تجلیل خواهد شد.
وقوع سیل در پنجم و ششم فروردین ماه 98 در شیراز، جان 21 نفر را گرفت و 164 نفر را مصدوم کرد، افزون بر این بسیاری از افراد در این سیل منازل خود را در محله سعدی و زمین های پایین دست سیل از دست دادند و به تعدادی از خودروها آسیب وارد شد.
7375 /6118
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.