اخبار مرتبط

علیرضا زینلی پنجشنبه 15 فروردین ماه در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد:این زائران در قالب 80 کاروان به صورت زمینی و هوایی به عتبات عالیات اعزام شدند.
وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته در نوروز 98 تعداد پروازها از استان فارس هفته ای یک پرواز به دو پرواز مستقیم به مقصد نجف افزایش یافت.
زینلی با بیان اینکه کاروان های زمینی نیز در این ایام به خدمات رسانی به زائران پرداختند، افزود: روزی 4 تا 8 کاروان 40 نفره از استان فارس به صورت زمینی به عتبات عالیات اعزام شدند.
مدیر کل حج و زیارت استان فارس بیان کرد: با توجه به اینکه تعداد پروازهای این استان در مقایسه با سال گذشته افزایش یافته است، می توان گفت شاهد افزایش تعداد زائران در ایام نوروز بوده ایم.
زینلی با اشاره به اینکه بروز سیل در استان های فارس و خوزستان اختلالی در روند اعزام زائران و کاروان های زمینی ایجاد نکرد، بیان داشت: بر اساس هماهنگی هایی که با ستاد بحران و سازمان هواشناسی و پلیس راه انجام شد همه کاروان های فارس در صحت و سلامت اعزام شدند و بازگشتند.
زینلی همچنین با اشاره به حادثه سیل پنجم و ششم فروردین ماه در شیراز ضمن همدردی با مردم داغدار و آسیب دیده بیان کرد: کارگزاران حج و زیارت فارس در این ایام با تمام توانی که داشتند دفاتر خود را در اختیار مهمانان نوروزی اسیر در سیل قرار دادند و به آنها یاری رساندند و کمک‌های خوبی به این افراد ارائه کردند.
7375 /1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.