اخبار مرتبط

با حضور رهبر معظم انقلاب، مسئولان و هزاران نفر از مردم؛

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، مساجد، تکایا و بقاع متبرکه شیراز از شامگاه سه شنبه تا امروز از جمله کانون های برپایی آیین های جشن و سرور در روز عید سعید مبعث بودند.
حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) در این میان کانون دلدادگان ائمه اطهار (س) بود که در آیین جشن برپا شده در شبستان امام خمینی (ره) شمار زیادی از مسافران و شهروندان شیراز را به همین مناسبت گردهم آورد.
خطیبان و واعظان دینی به همین مناسبت به تبیین اهداف رسالت پیامبر گرامی اسلام (ص) و تاثیر آن بر بشریت از صدر اسلام تاکنون پرداختند و مداحان اهل بیت، سروده هایی شاد در این مناسبت مهم مذهبی مسلمانان جهان خواندند.
27 رجب در تاریخ اسلام رویدادی بزرگ و اعلام رسالت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) است، واقعه ای که از پیش به تصریح قرآن کریم در تورات و انجیل بشارت ظهور پیامبر خاتم را اعلام کرده بود.
خبر دیگری از این آستان مقدس حاکی است که بنا بر سنتی حسنه، جمعی از خادمان آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) به حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین بن موسی الکاظم (ع) و آستان مقدس 'هفت امامزاده' مشرف شدند و به ساحت مقدس این امامزادگان جلیل القدر ادای احترام کردند.
9910/ 2027
انتهای پیام

اخبار مرتبط

با حضور رهبر معظم انقلاب، مسئولان و هزاران نفر از مردم؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.