اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، روابط عمومی نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان فارس روز جمعه افزود: حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در این تماس تلفنی با آیت الله لطف الله دژکام افزود: مردم آذربایجان با تمام توان کمک های انسان دوستانه خود را برای تسکین آلام آسیب دیدگان سیل به شیراز گسیل میکنند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه حادثه‌ سیل ویرانگر در شهر شیراز که به کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان منجر شد، موجب تأسف و تأثر عمیق مردم ایران به ویژه اهالی آذربایجان شد، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید فرمودند کمک‌های مردمی و ورود دستگاههای عمومی به عرصه‌ امداد رسانی می‌تواند گوشه‌ای از آلام آن مردم عزیز را برطرف کند، از این رو مردم غیرتمند آذربایجان؛ جهت هر گونه امدادرسانی به مردم آسیب دیده آمادگی کامل دارند.
آل هاشم، با تاکید بر اینکه همه وظیفه داریم به کمک سیل‌زدگان در مناطق آسیب دیده بشتابیم گفت: با توجه به نیاز مبرم اهالی آسیب دیده ، با جمع آوری کمک های مردمی ، امکانات لازم برای امدادرسانی منظم و منسجم با تمام توان به کار گرفته می‌شود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از درگاه خداوند متعال به مردم عزیز آسیب دیده و داغدار در این امتحان الهی صبر و بردباری مسالت کرد.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد. پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن 19 کشته ، 107 مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت. ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط بود.
7375/ 2027
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.