اخبار مرتبط

هدایت الله رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص طرح تنظیم بازار ویژه نوروز اضافه کرد: در تمامی شهرستان های استان فارس عرضه میوه طرح تنظیم بازار تا پایان فروردین ادامه خواهد داشت و شهرستان شیراز و مرودشت بیشترین سهم را در میان شهرستان های استان فارس در این طرح داشته اند.
وی در خصوص سایر اقدام توزیع شده در طرح تنظیم بازار نیز گفت: بیش از 700 تن مرغ گرم به قیمت 11هزار و 500 تومان و 200 تن نیز مرغ یخ زده به قیمت 10هزار و 500 تومان در سطح استان فارس تاکنون توزیع شده است.
رحیمی با بیان این که قیمت گوشت قرمز یخ زده متغیر است اظهار داشت: 200 تن گوشت یخ زده در فارس توزیع شده است که با توجه به بسته بندی این گوشت ها قیمت گذاری از 29 هزار تومان آغاز و به 31 هزار و 500 تومان برای هر کیلو گرم می رسد ، بیش از 100 تن گوشت گرم نیز در فارس توزیع شده است.
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی فارس گفت: بیش از شش هزار و 500 تن شکرنیز طی دو ماه بهمن و اسفند در فارس توزیع شده است.
وی در خصوص توزیع برنج نیز بیان کرد: با توجه به این که تفاوت قیمت محسوسی در قیمت گذاری برنج وجود ندارد تا پایان سال 97 بیش از سه هزار تن برنج به صورت تعاونی توزیع شد ، ذخیره سازی برنج نیز در استان فارس انجام شده و اگر شرایطی به وجود آید که نیاز به عرضه برنج به صورت تعاونی باشد در کوتاه ترین زمان توزیع برنج نیز اغاز خواهد شد.
عرضه میوه تنظیم بازار ویژه نوروز از بعد از ظهر شنبه 25 اسفندماه در شهرستان های استان فارس آغاز شد .
بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت عرضه هر کیلوگرم سیب در طرح تنظیم بازار 6 هزار تومان و پرتقال به قیمت هرکیلوگرم چهار هزار تومان در این طرح عرضه می شود.
ع.پ/ 6113
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.