اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عنایت الله رحیمی، یکشنبه در جلسه شورای کشاورزی استان فارس در شیراز افزود: تقاضای ما از این افراد این است که اطلاعات خود را در زمینه های مختلف کشور، تولید منابع و همچنین تامین درآمدها افزایش دهند تا از قضاوت های عجولانه و غیر علمی جوگیری شود.
وی ادامه داد: وقتی که ما اقتصاد کلان کشور را نمی شناسیم و توجه نمی کنیم که اقتصاد و درآمد کشورمان متکی به نفت است که امروز در فروش آن دچار مشکل شده ایم و علت آن هم پافشاری درست و بحق بر یک سری اهداف و آرمان ها است، بدون توجه به این موارد اقدام به هجمه علیه دولت می کنیم.
او اظهار داشت: نمی توان عامل تمام این مشکلات و گرانی ها را دولت معرفی کرد چرا که این اهداف و آرمان هایی که امروز همه ما بر تحقق آن ها پافشاری داریم و خواسته مردم نیز هست، توسط کل مجموعه تصمیم گیر در کشور دنبال می شود.
استاندار فارس گفت: وظیفه ما این است که برنامه ها را به گونه ای تدوین کنیم که حداقل تاثیرات منفی را بر زندگی مردم داشته باشد.

**توزیع اقلام مورد نیاز مردم با نظارت دقیق همراه باشد
استاندار فارس، ضمن تاکید بر لزوم نظارت دقیق دستگاه های متولی بر توزیع اقلام و کالاهای ضروری و مورد نیاز مردم گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که اقلامی مانند گوشت، شکر و میوه که دولت در شرایط فعلی تامین می کند به گونه ای توزیع شود که به دست مصرف کننده واقعی برسد.
استاندار فارس اضافه کرد: در توزیع میوه شب عید تمام شهروندان به ویژه شهروندان ساکن در مناطق کمتربرخوردار شهر مورد توجه قرار گیرند.
وی گفت: در بحث توزیع شکر نیز با توجه به وجود شکر کافی در انبار کارخانه ها، باید کار توزیع به گونه ای انجام شود که شاهد کمترین التهاب در بازار باشیم و جا دارد که این کار با ورود سازمان صنعت، معدن و تجارت به بهترین شکل ممکن مدیریت شود.

** حضور استاندار فارس در جمع جانبازان اعصاب و روان
خبر دیگری نیز حاکی است که استاندار فارس یکشنبه همزمان با مراسم افتتاح اورژانس و داروخانه بیمارستان اعصاب و روان جنت، در جمع جانبازان اعصاب و روان حاضر شد و با آنان به گفت و گو پرداخت.
رحیمی در سخنانی در این آیین با بیان این که جانبازان و ایثارگران و شهدا سرمایه های عظیم کشور هستند، افزود: رسیدگی به مشکلات جانباران یکی از اولویت های وظایف مسئولان است.
وی تاکید کرد: مسئولان باید نهایت تلاش خود را برای ایجاد رفاه و آرامش در زندگی جانبازان عزیز به کار گیرند.
استاندار فارس با بیان اینکه جامعه امروز ما به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند است، گفت: ملتی که شهادت و ایثار در راه وطن را سعادت می داند در برابر فشارها و تحریم های استکبار سر تسلیم فرود نمی آورد.
رحیمی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی با توسل به آموزه های دینی و اسلام ناب محمدی، فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج کرده است، عنوان کرد: باید این فرهنگ را به عنوان سرمایه عظیم معنوی پاس بداریم.
استاندار فارس، با بیان اینکه استان فارس بیش از 40 هزار جانباز و نزدیک به 15 هزار شهید به نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده است، پاسداشت این سرمایه های گرانبها را پاسداشت همه ارزش ها برشمرد.
رحیمی یادآور شد: مطالبات به حق عزیزان جانباز را بر اساس توان و مقدوراتمان پیگیری خواهیم کرد.
استاندار فارس با اشاره به اینکه امروز در جنگی تمام عیار قرار داریم اظهار داشت: بی تردید کشور برای پیروزی در این مسیر و گذر از بحران ها به همدلی و هم افزایی نیاز دارد که این همدلی در سایه حمایت ها و همراهی های جانبازان و خانواده های معظم شهدا به دست می آید.
6122 /1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.