به گزارش خبرنگار ایرنا،ستاری که در بدو ورود به شیراز مورد استقبال استاندار فارس و برخی مقامات این استان قرار گرفت در سفر یک روزه خود به این شهر از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی بازدید می کند و در آیین افتتاح شتاب دهنده و مرکز نوآوری پرسیس ژن در شهر جدید صدرا در فاصله حدود 20 کیلومتری شمال غرب شیراز نیز شرکت خواهد کرد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در ادامه این سفر از پارک علم و فناوری استان فارس و شرکت‌های مستقر در این مجموعه نظیر شرکت مهندسین مشاور رادمان صنعت نصر، شرکت مهندسی و پژوهشی امواج آبی نیز بازدید خواهد کرد.
بازدید از مرکز نوآوری و طرح های فناورانه و شتابدهنده کوانتوم دانشگاه شیراز از جمله دیگر برنامه های ستاری در سفر به شیراز عنوان شده است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و واحدهای فناور حوزه سلامت این شهر بازدید و در شورای اداری استان فارس نیز شرکت خواهد کرد.
دیدار با آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز از دیگر برنامه های ستاری در سفر یک روزه به شیراز عنوان شده است.
بازدید از شرکت کارخانه مخابراتی ایران در شیراز پایان بخش برنامه های معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در شیراز خواهد بود و ستاری شامگاه سه شنبه بعد از این بازدید شیراز را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.
9873 /1876
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.