اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا این بازی که عصر یکشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، تیم فجر با نتیجه 2 بر صفر از سد تیم ملوان گذشت و سه امتیاز حساس را در خانه نگه داشت.
دیدار تیم های فجر و ملوان به لحاظ قرار گرفتن در همسایگی یکدیگر ( رده نهم و دهم ) در این هفته از حساسیت زیادی برخوردار بود و هر2 تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.
یکی از عواملی که این دیدار را جذاب کرد، بازی روان و جوانمردانه تیم ملوان بود که چهار بازیکن اصلی خود را به همراه نداشت و هیچ گاه به ضد فوتبال روی نیاورد.
فجری ها در این دیدار قدر بازی خانگی را دانستند و از همان ابتدا به حریف فشار آوردند، در صورتی که مهاجمان تیم میزبان به ویژه بابا محمدی قدر فرصت ها را می دانستند، تیم ملوان را که باز، بازی می کرد با گل های بیشتری شکست می دادند.
بردن بازی به کناره های زمین، پاس های تک ضرب، کارهای ترکیبی و ارسال بر روی دروازه در دستور کار فجری ها بود که در این بازی بخوبی اجرا شد اگر چه مهاجمین این تیم فرصت سوزی کردند.
درآن سوی میدان تیم ملوان که چهار بازیکن اصلی خود را به همراه نداشت، شاگردان احمد زاده سر مربی این تیم هیچ گاه دراین بازی به ضد فوتبال روی نیاوردند با ضد حمله که در دستور کارشان بود در نیمه نخست چند بار خطرناک ظاهر شدند که با دفاع خوب تیم میزبان و دروازه بان سرحال این تیم خنثی شد.
دقیقه 10 بازی، میزبان مزد برتری خود را خیلی زود گرفت، در این لحظه بر روی ارسال خوب عباس بوعذار و تعلل مدافعان ملوان، علی اکبر حیدرنیا با یک ضربه دقیق دروازه تیم مهیمان را باز کرد.
درادامه بازی تیم فجر که خیلی زود به خواسته خود رسیده بود، توپ را در اختیار تیم ملوان قرار داد و در زمین خود به دفاع منطقی پرداخت.
از آنجا که حمله های تیم ملوان تا پشت محوطه جریمه فجر ادامه داشت، بازیکنان میزبان بلافاصله با در اختیار گرفتن توپ با زدن ضربه های قطری به دروازه حریف نزدیک می شدند که آنها هم قدر این تاکتیک را بخوبی ندانستند.
بهترین بخت ملوان ها در دقیقه 45 رخ داد که در این لحظه ضربه از راه دور حافظ یعقوبی با واکنشن خوب سعید جلالی راد، دروازه بان تیم فجر که روز خوبی را در این بازی پشت گذاشت، به کرنر رفت.
در نیمه دوم نیز تیم فجر که می دانست بسنده کردن به یک گل حاشیه امنیت خوبی نیست باز هم دست به حمله زد و در دقیقه 54 با ضربه فنی عباس بوعذار به گل دوم خود دست یافت تا مهابادی سرمربی تیم فجر خیالش راحت شود.
تیم ملوان که انتظار گل دوم را نداشت دست به حمله زد و این همان چیزی بود که فجری ها می خواستند تا پس از دریافت توپ با ضربات کم خود را به دروازه ملوان نزدیک کرده و بارها دروازه میهمان را به خطر انداختند.
در صورتی که مهاجمین تیم فجر به ویژه بر روی ضد حملات دقت بیشتری می کردند دروازه قوی سپید گل باران می شد.
سرمربی تیم فجر در صورتی که مشکل عدم گلزنی تیمش را حل نکند درادامه بازی ها به مشکل بر خورد خواهد کرد.
سرانجام این بازی جذاب با نتیجه 2 بر صفر به سود فجرسپاسی پایان یافت.
در پایان این بازی تعدادی از طرفداران دو تیم باهم در گیر شدند که منجر به زخمی عده ای از آنها شد.

** تیم قشقایی صدرنشین را متوقف کرد
تیم قشقایی شیراز دیگر نماینده این استان در لیگ دسته یک فوتبال عصر یکشنبه در سیرجان تیم گل گهر این شهر را که در صدر جدول قرار دارد، با نتیجه یک بر یک متوقف کرد و دست به کار بزرگی زد.
در پایان هفته بیست و ششم تیم گل گهر سیرجان با 43 امتیاز کماکان در صدر جدول ایستاد، تیم شاهین شهرداری بوشهر با 42 امتیاز در تعقیب این تیم هست و تیم های پاکدشت تهران و مس کرمان با 38 امتیاز به ترتیب سوم و چهارم هستند.
همچنین تیم قشقایی با 32 امتیاز در رده هفتم قرار گرفت،تیم فجر با 30 امتیاز هشتم شد و تیم ملوان هم با 25 امتیاز در رده همان دهم ایستاد.
در رقابت های فوتبال دسته یک 16 تیم حضور دارند و پس از انجام 30 بازی تیم های اول و دوم جدول، جواز صعود به لیگ برتر فصل 98 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
7368 / 1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.