اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سید جمال‌الدین مهدوی‌فر چهارشنبه 8 اسفندماه در نشستی خبری با اعلام این موضوع گفت: هم اکنون بالغ بر 1500 دانشجو در 30 رشته از مقاطع تحصیلی مختلف در این مرکز مشغول تحصیل هستند.
وی عنوان کرد: این موسسه در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد و تاکنون 6000 نفر در مقاطع مختلف از این موسسه فارغ‌التحصیل شده‌اند.
مهدوی‌فر جمعیت دانشجویان این موسسه را در حال حاضر 1500 تن برشمرد و افزود: ظرفیت پذیرش با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده منحصر به فرد جنوب کشور در بخش سخت‌افزاری به 4000 تن رسیده است.
معاون دانشجویی فرهنگی موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز با اشاره به حضور ١٣٠ استاد در این موسسه بیان داشت: ٣٠ نفر از این استادان از اعضای هیات علمی تمام وقت هستند.
مهدوی‌فر با بیان اینکه موسسه آموزش عالی پاسارگاد در سال ٩٥ موفق به رتبه سطح یک دانشگاه‌های غیرانتفاعی در جنوب کشور شده است، گفت: شهریه این دانشگاه ٣٠ درصد کمتر از شهریه دانشگاه آزاد و در حد شهریه دانشگاه‌های نوبت دوم دولتی است.
وی در ادامه با یادکرد از اقدامات فرهنگی مختلف و برگزاری اردوهای علمی و راه‌اندازی استارتاپ‌ها در این موسسه، ابراز داشت: این برنامه‌ها به عنوان برنامه های مکمل و جانبی مد نظر این موسسه بوده است.
7375 /
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.