اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این بازی که از هفته بیست و سوم این دیدارها عصر سه شنبه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد، تیم فجر با نتیجه 2 بر صفر همشهریش را شکست داد.
بازی با حملات تیم فجر و میدان داری آنها آغاز شد و زرد پوشان نشان دادند برای پیروزی عزم خود را جزم کرده اند و اولین زنگ خطر هم توسط بازیکنان فجر به صدا در امد.
دقیقه 9 ضربه سر عباس بوعذاز مهاجم فجر با اختلاف اندک از روی دروازه به بیرون رفت و لحظاتی بعد هم ضربه سید جلال عبدی به طور خطرناکی دروازه تیم قشقایی را تهدید کرد.
پس از اینکه حملات فجر فرو کش کرد، بازی به تعادل کشیده شد و بازیکنان تیم قشقایی هم خودی نشان دادند و در دقیقه 22 با شوت سنگین و از راه دور هادی خانی با سائیده شدن به تیر دروازه فجر به بیرون رفت.
دقیقه 32 حمله خطرناکی روی دروازه تیم قشقایی صورت گرفت، بازیکنان و مریبان این تیم اعتقاد داشتند توپ به دستان مدافع قشقایی برخورد کرده اما داور این بازی اعتقادی به پنالتی نداشت و بازی ادامه پیدا کرد.
در دقایق پایانی نیمه نخست بازیکنان تیم فجر تلاش زیادی برای گشودن دروازه تیم قشقایی داشتند اما نتیجه ای در برداشت و این نیمه بدون رده بدل شدن گلی و با برتری نسبی فجریها پایان یافت.
در نیمه دوم بازی هم با برتری شاگردان داوود مهابادی سر مربی تیم فجر آغاز شد و انها خیلی زود به گل رسیدند.
دقیقه 53 محمد حسن کریم زاده بازیکن تیم فجر از اشتباه مسلم مسعود اسدی مدافع قشقایی که توپ را ناقص دفع کرد ، استفاده کرد، و دروازه تیم قشقایی را باز کرد.
شاگردان مهدی فروردین سر مربی تیم قشقایی که نمی خواستند بازنده باشند پس از دریافت گل دست به حمله زدند اما مدافعان فجر با هوشیاری اجازه ندادند دروازه بازشود .
دقیقه 74 بهترین فرصت برای گل مساوی قشقایی بوجود آمد و مسعود اسدی با ضربه سر دروازه فجر را تهدید کرد و توپ با فاصله بسیار کم به بیرون رفت تا فجری ها نفس راحتی بکشند.
در لحضات پایانی بازی فجر یها چشم به ضد حمله داشتند و در دقیقه 80 بر روی همین شیوه توسط عباس بوعذار که می رفت با دروازبان قشقایی تک به تک شود با خطای مدافع این تیم درون محوطه هجده قدم سرنگون شد و داور رای به اعلام پنالتی داد .
رسول بهاروندی بازیکن تیم فجر از روی نقطه پنالتی و بر خلاف حرکت دروازبان قشقایی توپ را تبدیل به گل دوم فجر کرد تا کار را برای تیم قشقایی سخت کند.
فجریها برای دفاع از 2 گل خود بازی را کنترل کردند و عباس بوعذار در لحظات پایانی بازی بر روی ضد حمله می توانست تعداد های گل فجر را افزایش دهد که با بی دقتی از دست رفت و سر انجام این بازی با برتری 2 بر صفر فجری ها در روزی که بهتر بازی کرده بودند ، پایان یافت .
دیدار رفت این دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود تیم قشقایی پایان یافته بود تا بدین ترتیب شیرازی ها در شهرآوردهای دو نیم فصل لیگ دسته یک، سه امتیاز را بین خود تقسیم کنند.
تیم قشقایی شیراز هم اینک با 28 امتیاز بدون احتساب سایر بازی ها که قرار است فردا ( چهارشنبه ) برگزار شود، در رده هفتم باقی ماند و تیم فجر هم با 26 امتیاز هشتم شد.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور 16 تیم شرکت دارند و پس از انجام 30 بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر سال 98 را می گیرند و سه تیم انتهای جدول راهی دسته دوم می شوند.
7368/ 2027
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.