اخبار مرتبط

داوود مهابادی سه شنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: اگرچه همیشه دیدار دو همشهری حساسیت زیادی دارد اما برای تیم قشقایی احترام زیادی قایل هستیم و فرقی ندارد چه تیمی در پایان برنده خواهد شد.
وی افزود:برای بازی مقابل تیم قشقایی شیراز تمام بازیکنان خود را در اختیار داریم و امیدوارم بازی خوبی ازآب در آید تا تماشاگران، راضی ورزشگاه را ترک کنند.
بازیکن سابق تیم استقلال تهران ادامه داد: خوشحالم از اینکه دو تیم شیرازی این روز ها در لیگ دسته یک حال و روز خوبی دارند و این امر نشان دهنده این است که روزهای خوبی در انتظار فوتبال فارس است.
مهابادی ادامه داد: هم تیم ما و هم تیم قشقایی از یکدیگر شناخت خوبی دارند و تیم حریف هم روند خوبی داشته است و امیدوارم در ادامه بازی ها هم موفق باشد.
وی گفت: از هواداران 2 تیم می خواهم فقط به تشویق تیم محبوبشان بپردازند تا شاهد یک بازی خوب از دو تیم همشهری باشند.
دیدار تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز به میزبانی قشقایی سه شنبه ( امروز) درهفته بیست وسوم رقابت های فوتبال دسته یک در ساعت 14 در ورزشگاه پارس شیراز برگزار می شود.
هم اینک درجدول رده بندی تیم قشقایی با 28 امتیاز دررده هفتم و تیم فجرهم با 23 امتیاز نهم است.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور 16 تیم شرکت دارند و پس از انجام 30 بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر سال 98 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول راهی دسته دوم خواهند شد.
7368 /1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.