اخبار مرتبط

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس در گزارش روز چهارشنبه خود به نقل از یدالله رحمانی در دیدار با معاون سفیر آلمان در ایران، با اشاره به اینکه بسته های پیشنهادی سرمایه گذاری در همه بخش ها تهیه و تدوین شده افزود: مدیریت ارشد فارس آماده هرگونه همکاری های با کشور آلمان در حوزه های مختلف است.
وی، گسترش روابط ایران و آلمان پس از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را مطلوب توصیف و بیان کرد: مواضع کشور آلمان در این زمینه به ویژه پس از خروج آمریکا از این توافق بین المللی، قابل تقدیر است.
سرپرست استانداری فارس اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره ثابت کرده که به همه معاهدات بین المللی پایبند بوده و در باره برجام نیز تا زمانی که همه منافع جمهوری اسلامی تضمین شود این پایبندی تداوم خواهد داشت.
رحمانی گفت: از کشورهای اروپایی به ویژه آلمان انتظار می رود با شتاب بخشیدن به مذاکرات پیرامون برجام این موضوع را به نتیجه برسانند.
او افزود: دنیا باید این را بداند که آمریکا اگر نخواهد به منافع سایر کشورها احترام بگذارد و در تضمین منافع ملت ها به معاهدات بین المللی پایبند نباشد سایر کشور ها هم می توانند بر اساس موازین و تعهدات بین المللی و در چارچوب همکاری های مشترک به راه خود ادامه دهند.
وی، همچنین به ظرفیت ها و توانمندی های فارس در حوزه کشاورزی، صنعتی، معادن، نفت و گاز، پزشکی و قابلیت های گردشگری اشاره کرد و گفت: آماده گسترش همکاری ها با کشور آلمان برای سرمایه گذاری در هر یک از این بخش ها هستیم.
6122 /6118
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.