اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا در این بازی که جمعه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، تیم میزبان با دریافت 6 گل، بازی را به حریف متمول و پُر قدرت خود واگذار کرد.
همانگونه که پیش بینی می شد، تیم خلیج فارس شیراز که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و با یک عده بازیکن جوان و نوجوان و با دست خالی در رقابت ها شر کت کرده است در برابر تیم متمول راه یاب ملل مریوان که از چند بازیکن مطرح، ملی پوش و 2 بازیکن خوب شیرازی سود می برد، نسبتا خوب بازی کرد و انتظاری بیش از این نباید داشت.
تیم جوان خلیج فارس شیراز نیاز به زمان و حمایت دارد تا تبدیل به یک تیم مطرح شود مشروط به اینکه مشکلات مالی این تیم حل شود و سرمربی تیم هم دغدغه نداشتن لباس، محل تمرین و ایاب و ذهاب هم نداشته باشد و با خیال راحت روی مسایل فنی تیمش کار کند.
شاگردان جوان نگین پاکدل، سرمربی تیم خلیج فارس شیراز که بدون قرار داد و تنها عشق به تیم شهرشان در این رقابت ها حضور یافتند سزاوار حمایت هستند و اگر چه قرار بود شهرداری شیراز این تیم را تحت پوشش قرار دهد اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.
در صورتیکه نیاز مالی بانوان فوتبالیست فارس بر طرف می شد آنها هیچ وقت حاضر نبودند در سایر استان ها بازی کنند و آنان بر این باورند که چگونه است که شهرداری های دیگر کلان شهرها تیم داری می کنند اما شهرداری شیراز حاضر نیست چند نوجوان آینده دار این استان را تحت پوشش قرار دارد.
هم اینک هشت نفر از بهترین بانوان فوتبالیست فارس که اکثرا ملی پوش هستند در سایر تیم های لیگ برتری بازی می کنند.
این بازی تمام شد اما تا پایان فصل، تیم خلیج فارس شیراز باید 19 بازی دیگر برگزار و هزینه های حداقل 10 سفر خارج از استان را هم تامین کند.
تیم خلیج فارس شیراز در هفته دوم این رقابت ها، بیست و سوم آذرماه در ارومیه میهمان تیم همیاری آذربایجان غربی است و دست اندرکاران این تیم با توجه به بُعد مسافت از هم اکنون باید دغدغه چگونه رفتن به ارومیه داشته باشند.
در رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور 12 تیم حضور دارند و به صورت دوره ای با هم بازی می کنند.
خلیج فارس شیراز، راه یاب ملل مریوان، شهرداری سیرجان، ملوان بندر انزلی، پارس جنوبی بوشهر، شهرداری بم، سپیدار مازندران، ذوب آهن اصفهان، پالایش گاز ایلام، همیاری آذربایجان غربی، فولاد مبارکه سپاهان و آذرخش تهران، 12 تیم حاضر در لیگ برتر بانوان هستند.
7368 /6118
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.